Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Loengud toimuvad regulaarselt kord kuus

 

fooniks

 

Toimumise koht:
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
Sissepääs Reimanni tn-lt Narva kohviku uksest paremale, kellanupp “1”.

* * *
NELJAPÄEV  27. august 18.00-20.30 “TERVIS ja TASASKAAL, 5 ENERGIAT”. Lisaks 5 elemendi seosed isikliku sünnikoodiga, nõustamine. Registreeru 5023304. Osalus 10 €.
Me sündisime siia ilma omas elemendis ja oma numbrikombinatsiooniga. Tundes 5 energia seoseid looduses ja inimeses saab parema pildi individuaalseks lähenemiseks oma tervisele, suhetele peres ja kogukonnas. Haigust ravi 5 aastat enne selle saabumist, mitte 5 päeva enne surma! (Hiina vanasõna)
* * * * *

NELJAPÄEV 27. august 11.00-17.00 TERVISEPÄEV – INIMENE ELAB kuni elavad tema VERESOONED. Kapillaaroskoop annab sulle võimaluse vaadata oma kapillaaride tervist. Nõustab Viilo Vaike. Osalustasu 5 €.
* * *
TÖÖPÄEVADEL 11-18 BIOENERGOREGULATSIOON. Meridiaanid puhtaks, energiad liikuma BEM aparaadi abil. Seansi tasu 20 €.  Registreeri: Vaike 5615 1061.
* * * 

REEDE 28. august 17.00 veeõhtu-vestlusring FOHOW TOOTED. Osalustasu 5 €. Räägime ka uutest toodetest, joome vesinikuga aktiveeritud vett.
* * *

Jagame kogemusi ja saadud teadmisi!
YANG-SHENG TERVISEKULTUUR
Kapillaaroskoop uuring 5 €
Meridiaanide avamine BEM aparaadiga 20 € tund
Beauty Device aparaadi ja seerumiga näohooldus 15 €
Astroloogiline nõustamine 15 € tund
Valupalsamiga proovikuur tasuta
* * *

Andke inimestele võimalus leida tee tervisetoodeteni, YANG-SHENG TERVISEKULTUURI juurde!
* * *
PERE NÕUSTAMINE KODUS kokkuleppel. Lisaks 5 elemendi tervisekaart, enesetervendus magnetteraapilisel 3D madratsil jne. Kestus kuni 3 tundi. Koduvisiit 25 € tund.
***
Individuaalne ÄRINÕUSTAMINE kokkuleppel.
***

Loengud oma ala asjatundjatelt:
Loengud väljasõitudega vastavalt kokkulepetele.

HELVE PETTAI – tervis loodusest, Hiina traditsioonilise tervisekultuuri ja loodusravi konsultant, iidsed Hiina imperaatorite salaretseptid, 2003-ndast aastast otseturunduse finantskogemus, 2008-ndast ainult Rahvusvaheline Korporatsioon FOHOW.

LEHO ALLEKAND – alates 1994-ndast aastast õppinud, tegelenud ja uurinud Hiina Meditsiini ja Taoismi, s.h. Hiina meditsiini Koolitus Nei-Jing koolkond. Daoistlik sümboolika, 2-tunnised energiakanalite rütmid, Fu-xi oktogramm. Astroloogilised seosed.

RENE BÜRKLAND teeb hiina meditsiini diagnostikat, akupunktuuri ja koolitusi. Rene on lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli akupunktuuri erialal, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja Tallinna Ülikoolis psühholoogia. Lisaks on Rene läbinud tuina ja akupunktuuri koolituse Hiinas Nanjingi ülikoolis. Täpsem info: www.hiinameditsiin.ee

MARTIN TOHT füsioterapeut. Ta on lõpetanud 2008 aastal Tartu Ülikoolis magistriõppe füsioteraapias. Oma teadmisi on ta täiendanud arvukatel eriala koolitustel Eestis, Soomes ning Trigenicsi koolitustel Inglismaal. Tema õpetajad on oma ala tõelised tipud: Timo Rantala (ortopeedilise osteopaatia koolkonna rajaja), dr Allan Austin Oolo (Trigenicsi ravisüsteemi arendaja), Lauri Rannama (Eesti üks parimatest füsioterapeutidest). Flexion-distraction („painutus-pikisuunaline venitus”) ravi manuaalteraapia laual „ManuThera”. Täpsem info: www.taastusravi.com

JULIA KOROBOVA – terapeut, arst-homöopaat, õppinud idamaade meditsiini Belgias (diplom Belgia Riiklik Ülikool), Riias ja Moskvas, Traditsioonilise Hiina Meditsiini praktik, kasutanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini põhimõtteil loodud ravivõimalusi
***

Lisaks:
Helve Pettai- “Rahakoti tervis”
Leho Allekand- Astroloogilised konsultatsioonid
Rene Bürkland- Keele-, pulsidiagnostika, nõelravi
Martin Toht – kaasaegne taastusravi
Julia Korobova- Bioresonants diagnostika
***
Miski ei kahjusta inimmehhanismi, meie organeid, seda bioloogilist maja, kus me elame, nii kiiresti ja põhjalikult kui lahendamata negatiivsed mõtted ja tunded, mida me endaga kaasas kanname mingist minevikuhetkest, mis meie meelest määratleb ära, kes me oleme ja mis meist saab. Üks esimesi samme tervikliku elamise suunas on andestamine. Elu on andmine, mitte võtmine.
— Neale Donald Walsch