Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Vilnius oktoober 2011.a.
Aastaga olen „Fohow“ faradoteraapiliste vöödega päästnud umbes 10 inimest. Selgroole ja põlvedele on vööd väga head. Osa inimestele, kellele oli määratud operatsioon, õnnestus seda vältida, kuna kasutasid vöösid 3 kuud.
Statistika järgi 95% selgroo operatsioonidest on mõttetud ja 50% opereeritutest jäävad invaliidideks.
Inimest küll opereeritakse, kuid haiguse informatsioon säilib ka füüsilisel tasandil.
Kõik lähtub energiast, õunast ei teki banaan, lõvist ei tule dinosaurust, inimesest sünnib poiss või tüdruk.
Energias olev informatsioon võetakse vastu ja sellega võib isegi ravida.
Rakud kiirgavad informatsiooni ultraviolettkiirguse spektris. Kõik, meie ümber toimuv on informatsioon ja organism võtab seda vastu. Informatsiooni, mis tuleb meile kas õhu, joogi, toidu, kiirguse, näit. raadio, mobiili kaudu, käib läbi närvisüsteemi ja endokriinsüsteem annab signaali info vastuvõtmiseks. Olemas on väga täpne seos energeetiliste- ja neuroendokriintsentrite vahel ja läbi selgroolüli algab mõjuavaldus kogu organismile, kõigile organitele.
Kõik algas sõnast, kõik elu algab 4-st tähest terves maailmas.
Must draakon asub emakas, seal on peidus elu tekkimise saladus.
5 elemendi teooria annab meile korra, siit leiab kõike, mida vaja ja mida vaja pole.
Palun teid võtta Ca kella 15-21, kuid mitte öösel. Öösel võetud Ca imendub soolestikku ja väljub neerude kaudu, toidu omastamise kellaaeg omab tähtsust. Ükski masin ei ole igiliikur, ei kasuta kütust 100%, meie kõigi tasakaal on erinev.
Miks on süda paaris peensoolega? See on energia. Toiduained on seotud südamega, kõik, mida on vaja võtke, muidu võite rikkuda südame töö, ärge loobuge soolast jne. Polüvitamiinid rikuvad organismi tasakaalu.
Kuidas me riides käime? Suvel kannan alati linast, muul ajal puuvillast või muud. Ärge kandke tugevalt kinnitõmmatud vöösid, lipse, metalli sisaldavaid rinnahoidjaid, kandke „Fohow“ pesu, mis töötab hästi.
Meie meeleolu. Inimene on melanhoolik, kuid see on teine osa energiast. Normaalses seisus me tegeleme eneseanalüüsiga, kui 5 elemendi teooria järgi läheme tasakaalust välja, tekib probleem, meeleolu hakkab kiirelt langema. 5 elemendi järgi tasakaalus inimene tegeleb loominguga, on armunud.
Soolestiku probleemidega inimesed muutuvad kurvaks, isegi nagu leinas. Soolestiku enegia on väga tähtis.
Meie organismis on veel teine süsteem, mida nim. ekstrameridiaanideks e. imepärased kanalid.
Ükski meie süsteem ja organ ei ole ühene, ta on kahetähenduslik ja rohkem, so. kaitsesüsteem.
Lihtne näide, kui loode ei ole päris normaalne, siis see visatakse välja. Nii töötab süsteem.
Organismis on kõik seotud kõigega – endokriin-, närvi-, seede- jne. süsteem. Me oleme loodud nagu matrjoška.
Informatsioon tekitab kõigepealt energeetilise rikke, hiljem tekib haigus.
F „Fohow“ vedelad tooted võtavad ära probleemi juured 15 min. peale manustamist.
Miks on raske panna diagnoosi? Vaadake kuhu suunas võib haigus liikuda 5 elemendi teooria järgi. Näit. rike tekkis maksas ja sealt võib ta liikuda südamesse, edasi kõhunäärmesse või liigub otse põrna ja sealt neerudesse või liigub kõhunäärmesse ja sealt kopsu. Maailma parim diagnostik korditseps leiab üles haiguse kolde.
Korditseps toorainena on üliväga kallis ja kallineb kogu aeg, kuid „Fohow“ toodete hinnad on samad. Meil on 1000 põhjust tänada firmat. „Fohow“ on teinud seentest, taimedest, meest ja veest suurepärased tooted. Tiibeti meditsiin on tulnud meile väga kaugest ajast, kui ei olnud veel laboratoorseid uuringuid, kuid nad teavad rohkem kui praegune teadus, isegi geneetikud. Peame olema tänulikud esimesele imperaatorile Fu-Xi ja kollasele imperaatorile Huang-Di, kes lasid välja töötada ja jäädvustasid igavese elu eliksiiri retsepti. Tervise ja pikaealisuse eliksiir sai meile kättesaadavaks tänu hiinlastele ja saime teada, et on võimalik teha võimatut.
Linchzid ehk ganoderma nimetatakse surematuse seeneks. Shiitaki seent armastan süüa Hiina restoranides.
Lõvilakk on eriline seen, mis hämmastab. Jaapani arst leidis seenest aine, mis võib võidelda vähi vastu. Eliksiir „Sanqing“, mis sisaldab puuseent e. aurikulaariat, saab lahendada probleeme seedetraktis ja –süsteemis, närvisüsteemis, ravib haavandeid. Soolestikus on närvirakke rohkem kui selgroos. Soolestik on seotud kogu organismiga.
Meil kõigil on meridiaanid ja bioloogiliselt aktiivsed punktid.
Kõige sügavam ja iidsem „haridus“ on endokriinisüsteemil so, hüpotalamo-hüpofüs e. ajuripats, mis toimib kogu organismile – südame töö, mälu, vererõhk, jne.
Näit. süsteemi rikke puhul, mul oli patsient, kes kaotas kogu testosterooni (67a. mees) Ta käis lühikeste sammudega, ei tõstnud jalgu, keha kuju oli muutunud naiselikuks. Määrasin 2 kapslit „Linchzhi“, 15 ml „Sanbao“. 3 kuu päraast oli ta testostorooni tase 26, kõige kõrgem norm on 23.
Veel probleem endokriinsüsteemiga: 23 aastane neiu põdes I tüüpi diabeeti, mis algas 17. aastaselt, käis nagu hani, ta ei saanud duši võtta, sest tekkisid närvivalud. „Linchzhi“ ja eliksiir „Fohow“ taastasid kiirelt hüpotalamo-hüpofüüs e. ajuripatsi töö. Tütarlaps läks 3 kuu pärast tööle ja oli võimeline töötama üle aja. Haigena ei suutnud ta II korruselt allagi tulla ja ei saanud vees käia. Teate, mis tähendab mitte vees käia Iisrealis.
Diagnoosides lasta patsiendil joonistada kell, eksimine näitab alanud dementsust – aitab „Linchzhi“.
Patsient ei tundnud ära oma naist ja ei teadnud, kus on ta raha. Nädala pärast tundis ära naise ja 2 nädala pärast teadis, kus on raha – ainult 1 karbi „Linchzhi“-ga.
Alzheimeri tõve varane tunnus on, et inimesed kaotavad lõhnataju (USA uuring), Alzheimeri patsient peab käima päevas vähemalt 0,5 tundi, siis aju võimed ei hääbu.
Vähese rasvakihiga naised taluvad klimakteeriumi tunduvalt rahulikumalt ja kergemalt kui ülekaalulised.
Vitamiin D3 puudumine ei ole põhjamaade probleem, so. ülemaailmne. Väga palju probleeme tekib organismis stressist, see on põhjus, miks Iisrealis 80% elanikel on D3 vitamiini puudus.
Kui võtad „Linchzhi“ läheb kõik oma „riiulitele“, ei riidle, ei kannata üleliigse info käes jne.
„Linchzhi“ ja korditseps koos stimuleerivad närvisüsteemi taastumist.
Iisrealis sünnib palju hüperaktiivseid konsentratsiooni häiretega lapsi, aitab „Linchzhi“. Autismi haigeid aitab „Linchzhi“ ja Ca „Haitsao Gai“.
Algstaadiumis Alzheimeri hoiab ära „Sjutšinfu“ nattokinaasi sisalduse tõttu. „Sjutšinfu“ lahustab trombid.
F „Fohow“ tooted annavad meie organismile isetaastumise ja –ravimise võime. Meie ei ravi vaid tervendame.
Meie organism on täiuslik, kuid alati see ei tööta, tooted panevad tööle.
„Fohow“ tooted puhastavad vere, lümfi, rakkudevahelise vedeliku jm. vedelikud, taastavad nende struktuuri ja vormi.
Öeldakse, et ei ole vaja mandleid ja pimesoolt, nad on meile väga vajalikud, nende ülesanne on lõhkuda töö teinud rakud.
Taastades organismi töö võib lahendada vere probleemid – rõhk, trombid jne.
Kui inimene ei suuda naeratada, keelt suust välja ajada, keel kaldub kõrvale, ei suuda öelda lihtsat fraasi „Täna on ilus ilm“, kätt tõsta, siis on tal insult, ärge andke talle „Fohow“ tooteid kuni pole selgunud kas on vere tromb, hiljem andke.
Haige põrna probleem on väga tõsine, sest põrn on kool lümfotsüütidele ja harknääre on ülikool. Haige põrnaga kaotate töövõime, „Fohow“ tooted tervendavad.
„Fohow“ tooted puhastavad ka lümfisüsteemi, töötavad väga täpselt igat sorti gripiviiruste, hepatiidi, herpese vastu, soodustavad interferoolide aktiivsust, taastavad mikrofloorat ja iga mikroob allub.
5 kuusel tütarlapsel oli viiruslik meningiit, andsin 1 karbi „Linchzhi“ 0,5 kapsli kaupa, see päästis ta elu. Tüdruk on nüüd 2 aastane ja tervis on korras.
„Fohow“ tooted töötavad väga hästi erinevate parasiitide vastu, kes näevad hirmsad välja. Parasiitide tase peab olema organismis normis, siis ei ole meil allergiat.
Loputage suud teega, see hoiab suu mikrofloora normis.
Palju on tegemist teha tulnud erinevate vähirakkudega – rinnas, soolestikus, ajus, melanoomid.
Praktikast: aju onkoloogia puhul, kui enam ei olnud midagi teha andsin 1 pudeli korditsepsi 2 korda päevas, 2-4 kapslit „Linchzhi“, ta on elus ja käib tööl.
Iga tüüpi onkoloogiale võivad anda „Fohow“ tooted šansi, kui teiste meetoditega ei saa aidata ja inimene taastub.
Informatsioon suundub organismi, muutub energiaks ja see väljendub haiguses, nimetame vähiks. Tegime operatsiooni, keemiaravi, kiiritust, haiguse energia jäi alles, mis liikus näiteks rinnast emakasse või luusse, need on teada asjad. Ka kõrge vererõhu profülaktika võib tekitada onkoloogiat e. tarvitage „Fohow“ tooteid.
Autoimmuunhaigused on seotud kõikide organitega, eriti põrna ja harknäärmega, sealt algab organismi normaalse töötamise koolitus.
„Fohow“ tooted annavad organismile isetervendamise ja -taastumise võime, hoolimata vea asukohast.
13 aastasel tütarlapsel oli kompleksne luumurd, „Sanbao“, „Linchzhi“ ja Ca “Haitsao Gai“ andsid tulemuse, et 3
kuu pärast ta mängis korvpalli.
Seedeorganitele ja maksale andke „Fohow“ tooteid, sest nad annavad võimaluse organismi isetervendamiseks.
Krohni tõve (autoimmuunhaigus) puhul andke korditsepsi, mitte „Sanbaod“, sest viimane on väga äkiline.
Geneetilise psoriaasi puhul ei saa aidata.
Allergiale (piimast, ravimitest, taimedest, kassidest jne.) mõjuvad „Fohow“ tooted hästi.
Sarkoidoosile aitab „Sanbao“, 80% ei ole eriti haiged, 20% on väga haiged.
„Fohow“ tooted aitavad taastada iga probleemi puhul, taastab ka funktsioone, ka aluselis-happelise tasakaalu.
Püüelge tasakaalu poole, so. võtmesõna.
Neeru ja kusepõie keemiliselt erinevate kivide puhul võivad suured „Fohow“ toodete doosid tekitada spasme, organismid reageerivad erinevalt, andke neile toodet ettevaatlikult.
Tee ja Ca töötavad podagra korral.
„Linchzhi“ taastab mineraalide vahetuse hüpotalamo – hüpofüs e. ajuripatsi vahel.
Naine: „Ma ei usu sind ega Hiina tooteid, kuid neid võttes selg enam ei valuta ja jäin lõpuks rasedaks.“
Raseduse ajal võtta tooteid kindlasti.
Kae ja glaukoomi puhul aitavad „Fohow“ tooted.
Hävitades statürrokokki ravimitega, maksab ta teile kätte, liigub südamelihasesse, võib esile kutsuda insuldi.
Kasutage „Fohow“ hambapastat, sest ta taastab normaalse mikrofloora.
„Fohow“ tooted annavad organismil võimaluse ise puhastuda, taastada ja panna ta ökonoomselt tööle, sellepärast näemegi noored välja. Ei tule luu-, kilpnäärme ega muud vähki, kõik on seotud, so. meie toodete saladus.
„Fohow“ toode taastab raku DNA keele all sulades, hoides vedelaid tooteid suus, käib ta läbi aju. Kui te toote alla neelate, seda efekti ei toimu, sest maks lõhub ta.
„Fohow“ tooted on informatsioon ja kui te neid võtate üheaegselt, siis on sama hea, kui loete raamatu kõiki lehekülgi korraga. Näit. „Tuulest viidud“ ühe lehe pealt loete „isa“, teise pealt „ema“, kolmanda pealt „tappis“. See on kirjutatud erinevatesse kohtadesse… Erinevaid „Fohow“ tooteid tarvitada ükshaaval, mitte võtta üheagselt.
Number 9 on Hiinas maagiline arv, tähendab inimest, 9 x 9=81 st. Hiina arsti.
Inimeses on 90% vett ja kui ta ei tea, mis ta tahab, on ta vertikaalne lomp.

LISA KOMMENTAAR

Teie e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud *