Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Vilniuse koolitus oktoober 2011.a.
„Fohow“ tooted töötavad endokriinsüsteemiga. Hüpotalamo – hüpofüs e. ajuripatsiga ei tööta ükski lääne ravim.
„Fohow“ toodetega saab inimese organismis reguleerida ja korrigeerida absoluutselt kõik.
Mis toimub meie organismis, kui võtame toodet?
„Fohow“ on elus toode e. elus rakk. Korditsepsi rakus on alles jäänud mälu, kuidas elada maa peal. Esimesel rakul, mis tekkis maale oli muutumatu DNA. DNA-sse on kirjutatud info, kuidas õigesti elada, paljuneda, süüa, jne.
Meie põlvkond on kahjuks kaotanud info, kuidas õigesti elada.
1936.a. anti Venemaal ja Euroopas käsk, et lapsi ei pandaks peale sündi 3 ööpäeva jooksul ema rinnale. Käsk oli absoluutselt määratud inimkonna väljasuretamiseks.
Lapsed saavad emapiimaga info immuniteedist, sellega kaotati rakus mälu, kuidas õigesti elada.
Meie teiega oleme rikutud infoga põlvkond.
Teadus on läinud edasi, kuid kogu aeg kuuleme madalast immuunsusest. Kuidas saab olla immuunsus madal?
Mida teha? Immuun– ja endokriinsüsteem on nagu õde-vend.
Organismi ei saa poolitada. Nii siin kui seal on hormoonid, immuunkehad, valgud, mis imenduvad verre, kõik on valguline. Veres omakorda toimub valkude jaotus, mis on vajalik erinevatele organitele. Kuidas me saame oma organismi jaotada lääne meditsiini eriarstide kitsaste erialade järgi?
Hakkasin günekoloogina ravima patsiendil endokriinsüsteemi, kuu aja pärast patsient teatas, et temal paraneb neurodermiit „Fohow“ toodetega. Järgmisel patsiendil olid soolestikus haavandid, temal paranes hemorroi.
Korditseps on minust targem, ta ravib välja esmalt mida peab vajalikuks ja hiljem ravib mida mina pean vajalikuks. Tark korditseps ravib inimest ise, mitte patsiendi ega minu tahtmise järgi.
„Fohow“ tooted korrigeerivad ja tasakaalustavad organismis kõik funktsioonid, organid ja süsteemid.
Inimese organism on väga keeruline struktuur, kuid võib leida mingeid seoseid, et oleks arusaadavam.
Endokriinsüsteem on üldine regulatsiooni skeem.
Peaaju on meil valge ja halli ollusega, lümfisüsteem, verekapillaarid jne., seal on info e. meie kompuuter.
Me ei küsi, kui palju on vaja seedemahlu ja millise koostisega tänase toidu seedimiseks. Peaajju saabunud info järgi endokriinsüsteemi abil töötatakse välja õiged kõhunäärme fermendid. Kas te mõtlesite milliseid fermente ja kui palju peab välja töötama teie kõhunääre? Ei. Me ei mõtle kui palju ja mida peavad neerud organismist ja verest välja filtreerima. Sellisel moel toimuvad kõik füsioloogilised protsessid organismis.
Seda keerulist tööd teeb väga väike struktuur inimese ajus – hall ollus.
Ma ei tea ühtegi inimest, kellel ei oleks mingit kõrvalekallet hüpotalamo–hüpofüüs e. ajuripatsi süsteemis.
Ülisuur info hulk tänapäeval on koormav meie kompuutrile, ta ei tule sellega toime.
Igal inimesel on mingi tervise rike, mille algus on kõige kõrgemal tasemel.
Haiguse sümptomite puhul on tegemist protsessi tagajärgedega, näit. mastopaatia, soolestiku haavandid, emaka turse.
Lääne arst ravib tagajärgi, ka mina tegin nii 24 aastat. Olin imestunud, kui patsient pöördus mu poole tagasi, sest haiguse protsess oli muutunud krooniliseks või ägenenud. Oma arust olin hea arst, ravisin patsiente kõige paremate firmade uusimate ravimitega.
Haiguse protsessid on mitmekorruselised, algab enegeetilistest mõjudest meie ajule, elulaadile, mõtteviisile, füüsilisel tasandil ravimisest on vähe.
„Fohow“ tooted mõjuvad organismile energia, informatsiooni, füsioloogilisel ja füüsilisel tasandil. „Fohow“ toodete DNA toob meie rakkudele rikkumata, täiesti õige info, muutub raku energeetika, sest me puhastame rakku, so. süsteemne.
Informatsiooni muutmiseks võtke korditsepsi. Korditseps reguleerib endokriinsüsteemi, mis on juhtiv süsteem. „Fohow“ tooted aitavad kliimaksi hädade puhul, toimub eneseregulatsioon.
Igale pereliikmele andke korditsepsi ka vanematele, te näete muutust. 3-4 kuud korditsepsi võtnud kliendil muutub nägu. Mis muutub, kuid nägu on teistsugune. Rakk hakkab särama, sest ta on puhas ja seda on näost näha, võib-olla ka kaetud kehaosadest. Nii mõjuvad ainult vedelad tooted.
„Fohow“ tooteid on vaja alustada võtta vedelatest vormidest, sest lihtsas eliksiiris „Fohow“ on lihtne informatsioon elust. Kui tahate, et teie alumine inimene (äris) töötaks teiega, andke talle vedelaid tooteid.
Faradoteraapilised vööd kiirgavad infrapuna kiiri, toimib resonantsi efekt inimese keha kiirgusega. Vöösid mitte teha märjaks, ajaliselt piirata, raviv efekt saabub 0,5 tunniga, alustada 0,5 tunnist. Selja- ja põlvevööd tõstavad väikese vaagna organite energia taset.
Tänapäeval on inimese energeetika 0, ei ole inimest, kellel poleks energia vajakajäämisi. Onkoloogia on oma olemuselt energia defitsiit, mis on 0 või miinus. Ainus võimalus väljuda seisust on lisada energiat.
Naiste ravitampoonides „Printsess“ pärlites ühendati ainulaadselt suur hulk mõjusid. Ta puhastab kõik naiste organite limanahad, mis uuenevad iga 3 päeva järel. Limanahkadel on 7 kihti ja ühes kuus tuleb kasutada 6 tampooni, et vahetuksid kõik limanahkade kihid, sest vanas limanahkade rakkudes on mälu haigustest, näit. polüüpidest jne. Lääne meditsiinil puuduvad analoogsed võimalused.
„Printsess“ pärlid mõjuvad hüpotalamo – hüpofüs e. ajuripatsi süsteemile, näeme taastumist 5 tasemelisele õigele isereguleerivale tsüklile, isegi kehakaal hakkab langema, ei ole vaja dieeti ega nälgimist, ka kolesterooli tase normaliseerub.
Meil on östrogeeni defitsiit, mis on elu ja kasvu stimulaator, kuid vajalik on tasakaal, mida tekitavad „Printsess“ pärlid. Liiga kõrge östrogeen on elule ja kasvajatele ohtlik.
Rasvunud ja kõhuga mehel on liigne östrogeen, mis töötab välja kõik elavad rakud, testosteroon on alla surutud.
Östrogeen ja testosteroon on vastandid, kui üht on palju, siis teist on vähe. Meestele soovitan „Sanbao“ ja „Linchzhi“, poistele kuni 14 aastat anda korditsepsi, sest on juhtunud, et „Sanbao“ on tekitanud probleeme.
Mürgituse puhul võtta „Sanqing“.
Nii palju kordi kui sööte on vaja väljas käia.
Ravi alguses on vaja puhastada jäme- ja peensool. Peensoole rakud ja limanahad puhastuvad väga hästi „Sanqing“ sisalduva lõvilakk seene tõttu. Allergia on 100% seotud peensoolega, võimatu on allergiat ravida, kui te ei puhasta peensoolt. Korditseps ja „Sanqing“ koos võtavad ära allergia, ka lastel. Alustada 5 ml mõlemaid, täiskasvanuile raviks ¼ pudelit õhtul ja hommikul nädal aega, suurendada 0,5 – 1 pudelini. Kui võtate ¼ pudelit mõlemat 3 kuud, garanteerin efekti. Haiguse väga suure ägenemise puhul jätan mõned päevad vahele. Ägenemine näitab, et toode töötab, ravib, on efekt, ärge kartke. See, mis annab ägenemise paraneb esmajärjekorras.
Peen- ja jämesooles asuvad hormoonide retseptorid. Peensooles töötatakse välja immuunkehad. Peensoole mustus ei lase imenduda „Fohow“ kapsli tooteid. Kapsli vormis tooted imenduvad läbi peensoole ainult kõhunäärme fermentide abil.
Puhta soolestikuga inimesed on kehalt noored.
Vedelad „Fohow“ tooted imenduvad keele alt veeni ja hoides neid suus, imenduvad silmapilkselt ajusse.
Toodete allaneelamine on nende raiskamine, sest seedemahlad lõhuvad igat allaneelatut.
On juhtumeid, kui tahtsime lahti saada kasvajast, kuid neurodermiit paranes. Kasvaja jäi järgmisesse etappi.
„Fohow“ tooted pikendavad meie elu.

LISA KOMMENTAAR

Teie e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud *