Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Ravimitel on aktiivsete ravimtaimede konsentratsioon 5-6 korda kõrgem kui toidulisanditel. Ühest ja samast toorainest saab teha ravimi või toidulisandi.
C vitamiini ööpäevane vajadus on 50 mgr, 100-150 mgr C vitamiini on toidulisand, sügava vitamiini puuduse puhul on 250 mgr, 500 mgr ja 1 gr. ravim.
Aritmeetika on lihtne – suurendades 5-6 korda „Fohow“ toodete doose saate terapeutilise efekti.
Luganskis anti 4-s ja kõrgemas staadiumis onkoloogia puhul 6-7 pudelit korditsepsi ja saadi hea tulemus.
Soovitatud doseeringud ja kogused, mida loete pakenditelt, on välja töötatud firma teaduslikes instituutides keskmiselt tervele inimesele keskmises vanuses ja nendega saab kindla tulemuse. Jutud, et hiinlastele sobivad soovitatud kogused ja valgetele mitte, ei vasta tõele. On tõestatud, et ravimi kogused ei tee vahet rasside vahel. Valged, kollased, mustad, punased rassid omastavad ühtemoodi bioloogiliselt aktiivseid aineid. Asi seisab doseeringus.
Kellele individuaalselt kogus ei sobi, soovitatakse vähendada kogust 2 korda kuni mõnusa tundeni. Tilgutasin alla 10 tilga erinevat vedelat korditsepsi 1 l keedetud vette. 15 min. pärast vesi struktueerus, mida oli Kirliani ülesvõttelt (ametlik meditsiin ei tunnista) selgelt näha. Efekt püsis 4-4,5 tundi.
Raku sisemuses ja rakkude vahel on vedelik, võimalik, et väga väikesed korditsepsi doosid, mõned tilgad töötavad inimese organismis, seda ei ole keegi kontrollinud.
Seega inimene võib kasutada endale sobivaid „Fohow“ toodete koguseid.
Võrreldes „Fohow“ tooteid teiste firmade korditsepsi sisaldavate toodetega, siis kõik „Fohow“ tooted on tõhusamad, ka korditsepsi mittesisaldavad.
Ka haiguste buketiga eakad inimesed saavad tulemuse „Fohow“ toodetega.
Millal alustada haiguste profülaktikat? 1,5-2 aastat enne uue inimese sündi.
Praegu on väga terav naiste ja meeste viljatus, millega oleme edukalt tegelenud. Näiteks viljatul abielupaaril on suguorganite teede infektsioon. Eriti hirmus on lihtne Herpes Simplex, mis nakatab suguorganite limanahad. Võivad sündida pimedad lapsed, sest herpes kahjustab peaaju närvirakke. Viljatuse puhul küsime abielupaarilt, ega neil ei ole herpest, sest kui ta on kunagi olnud, siis ta ei ole kuhugi kadunud, peidab ennast närvi sõlmedes või rakkudes. Uurimine näitas, et ta võib elada igas organis, näit. põrnas, jne. Antibiootikumid koos „Fohow“ toodetega on andnud väga häid tulemusi viljatuse puhul, sünnivad terved lapsed.
Insuldi 19 põhjusest (s.o.8 inglase uurimistöö) 4. kohal seisab lihtne herpes. Peaaju nakatub herpesega.
Moskvas oli juhus, kus eduka glaukoomi operatsiooni järgselt tekkis väike herpese vistrik tuuletõmbe tagajärjel. Ta liikus väga ruttu operatsiooni väljale ja silm jooksis välja. Inimene jäi ühest silmast pimedaks.
Korditseps surub alla kõik inimesele ohtlikud viirused.
Oleme parandanud soolestiku mikrofloorat, sest disbakterioos pärsib immuunsust. Jämesool on immuunsuse kodumaa. Immuunsus oleneb 70% soolestiku mikrofloorast. Bifidobakterid varustavad meid loomulike B-grupi, PP vitamiinidega ja K – väga tähtsa, keerulise vitamiiniga, mis on vajalikud Ca omastamiseks.
Hepatiidihaige tilgutisse lisati korditsepsi ja linchzhi, mõne kuu möödudes oli näha tsirroosi ala vähenemist. Lääne meditsiin ei suuda hävinud kudet taastada. Positiivne tulemus üllatas arste.
1000.a. kogemusega Hiina meditsiin teab, et korditseps taastab maksa ja neerude koe, seega saab taastada ka nende organite välised peeglid – kõrvad ja kuulmise, silmad ja nägemise. Hiina meditsiini seisukohalt on arusaadav, et korditseps aitab, vaadates 5 elemendi tabelit ja selles kahte elementi, vesi – neerud, puu – maks. Võttes arvesse, et korditseps taastab neerude ja maksa koed, siis ülejäänud saab selgeks.
Neerud reguleerivad vereringe süsteemi, sh. paljusid vererõhu probleeme. Maks reguleerib immuunsüsteemi. Kõrge immuunsuse puhul ei ole meile ükski infektsioon hirmus.
Korditseps mõjub mikroorganismidele. Teada on 2 juhtumit, kus patsient on saanud peale operatsiooni mädase infektsiooni. Lisades ravimile ¼ või ½ pudelit vedelat korditsepsi on saadud lahti mädasest infektsioonist, millest on raske vabaneda.
Mikroorganism glamüüdia on väga väike bakter. Temaga nakatumine (suguhaigus) ei anna peaaegu sümptomeid, kuid glamüüdia liigub väga ruttu lihaskudedesse ja armastab liigese vedelikke, eriti põlveliigeseid. Glamüüdiaga nakatunud lihased on jäigad, see on invaliidsus. Korditseps summutab glamüüdia täielikult.
Ettevaatuse mõttes ei tohi anda bioloogiliselt aktiivseid aineid lastele, teismelistele, rasedatele. Tuleb vaadata, milliseid. Meil on kõrge kvaliteediga suurepärased tooted, valmistatud taimedest ja seentest. Neid nimetatakse raku dieettoiduks, see on tõsi.
Meie toodetes on piisavalt ülitähtsat germaaniumi. Jaapanlased leidsid tal tugeva kasvajate vastase toime, võib-olla tema tähtsaim ülesanne, ta toimetab rakkude oksüdeerumise vastu, transpordib rakku hapnikku, parandab raku energeetikat ja stimuleerib rakku. Sibul, küüslauk, tavalised juurviljad, seened, eriti šiitaki ja linchzhi sisaldavad germaaniumi ja võib-olla on see põhjus, miks insuldi haiged paranevad hästi võrreldes haigetega, kes ei tarvita „Fohow“ tooteid. „Sanqing“ ja naiste ravitampoonid sisaldavad germaaniumi.
Statistika järgi sünnib Hiinas nagu mujalgi kindel % lapsi aju kesknärvisüsteemi kahjustustega (detskim tserebralnom paralütšom), kuid Hiinas ei ole täiskasvanuid selle haiguse jääknähtudega. Hiinlaste menüüs on traditsiooniliselt palju taimi ja seeni, pealegi kasutatakse nõelravi, füsioteraapiat, refleksteraapiat, palju erinevaid taimseid toidulisandeid.
„Linchzhi“ parandab autismi, hüperaktiivseid lapsi, arengus mahajäänuid, autoimmuunhaigusi, Parkinsoni tõbe, parandamatuid haigusi. Inimesed muutuvad elavaks.
Kahjuks lääne meditsiin on kasutusele võtnud kitsa spetsialiseerumise. Iga spetsialist teab oma ala sügavuti ja teeb õigeid järeldusi. Paljude diagnoosidega raskete haigete arstid omavahel ei kohtu kordagi. Kahjuks kõik ravimid omavahel ei sobi ja võivad tekitada ja tekitavadki Parkinsoni tõve. 15 päeva jooksul puhastada „Roos“ pastaga organismi jämedal tasandil ja „Gaoqian“-ga, milles olev hitosan tungib rakkudevahelisse vedelikku ja viib välja erinevad toksiinid ja puhastab organismi väga hästi peenel tasandil. Edasi tuleb võtta ravimeid koos meie toodetega.
Alkohoolik peab ise tahtma vabaneda. Meie tooted aitavad – tee ja pool aastat 4 pudelit vedelat korditsepsi päevas. Alkoholita õlu on kahjulik sama maitse tõttu ja seetõttu hiljem minnakse üle alkoholi sisaldusega õllele.
Suremuse põhjustest on esimesel kohal südame-veresoonkonna haigused, onkoloogia, endokriinsüsteemi haigused – meie tooted aitavad, kuid kahjuks ei ole kohanud ühtki teaduslikku tööd, kus on seos kilpnääre – korditseps, diabeet – korditseps.
Kõiki tooteid kasutan ise oma perega, seega tunnen nende toimet.
Firma „Fohow“ toodetega me ei ravi vaid konsulteerime. Ravi tähendaks istumist kabinetis ja tuleks pidada tavalist meditsiinilist statistikat. Me kasutame toodete rikast omadust soodustada organismi tervenemist süsteemselt, mis on seletatav Jan-Šeni teooriaga. Meile on loodusest antud täiuslik organism, tema eest tuleb hoolitseda ja elada ülejäänud elu õnnelikult.

LISA KOMMENTAAR

Teie e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud *