Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Dr. Aksjonova (Krasnojarsk) akušöör-günekoloog. Allikas www.fohow.org
Dr. Aksjonova on 20. aastase praktikaga kirurg, töötas suure koormusega osakonna juhatajana haiglas ja ületöötamise tõttu läks tervis põhjalikult halvaks. Antibiootikumide ja hormoon-preparaatide kasutamisest tingituna läksid organid tasakaalust välja, tekkis düsbakterioos, pealegi ravimid omavahel ei sobinud.
Firma “Fohow” esitlusele kutsus teda kohaliku esinduse juht, kes on arst ja tegi väga hea esitluse. Tooted kiirgasid dr. Aksjonovale soojust. Esialgu iga toote lonksuga arvutas, kui palju raha ta alla neelas. Esmase tervise tulemuse sai ta 5 päevaga. Nüüd ta töötab firma “Fohow” toodetega erapolikliinikus.
1000 aastane Hiina traditsiooniline meditsiin ravib inimest, lääne meditsiin ravib haigust.

Firma “Fohow” tooted aitavad kogu organismi, tekitades organite vahel tasakaalu. Meie ülesanne on teha selgitustööd, sest paljud inimesed ei tunne hiina meditsiini, ei oska otsustada ja on väga umbusklikud “Fohow” toodete suhtes.

Dr. Aksjonova vastuvõtule tuli patsient, kellel olid sõlmed kilpnäärmes. Peale 3 kuud “Fohow” toodete tarvitamist teatas ta, et sõlmed kilpnäärmes on endised. Günekoloogilisel vastuvõtul selgus, et emakas on paranenud. Patsient ei uskunud ja läks teise arsti vastuvõtule, kust teatati samuti, et emakas on paranenud, ta jätkas ravi ja aja jooksul tervenes ka kilpnääre.

1 pudel või 1 karp korditsepsi ei aita, isegi 3 – 6 kuud toodete tarvitamist ei anna veel täielikku paranemist. Abi tuleb 1 aastaga. Organismid on väga erinevad.

Alustada tuleks väikestest doosidest 0,5 –1 ml ja suurendada doose 2 päeva kaupa. Eriti ettevaatlik tuleb olla patsientidega, kellel on mitu haigust ja raskete haigetega näit.onkoloogia,  alustada 0,5 ml. Doose jõuab suurendada igal ajal. Näiteks: soovitus oli 2 ml, kuid inimene soovis 4 ml. Kui inimene leiab, et see on vähe, siis võib võtta rohkem.

Kui inimene unustas toodet võtta, järelikult organism andis märku, et praegu pole vaja. Kahju ei tee, kui tarvitada korraga terve karp toodet,  kuid ei soovita, see on mõttetu raha kulu.
Pakendil olevad doosid on hiinlastele, nad on oma taimedega kohanenud.

Meile on soovitav võtta väikesed doosid 1 – 2 ml päevas, et tunda end hästi.

Infektsioonide ja külmetuse puhul võtta 5 ml 2 korda päevas, mõju on eriti ilmne.

Homöopaatias võetakse 1 tilk näit. palderjani ja loksutatakse see läbi 10 osa veega, siis võetakse läbiloksutatud veest 1 tilk ja loksutatakse läbi 10 osa veega jne. Lõpuks saadakse palderjani struktuuriga vesi, mis ravib.

Korditseps diagnoosib ise haiguse algpõhjuse ja see osa tema tööst on inimestele nähtamatu. See on jäämäe veealune tunduvalt suurem osa kui veepealne.  Inimene tarvitab korditsepsi 2 kuud nähtavate tagajärgedeta, seetõttu tundub, et paranemist ei ole, kuid korditseps toimetab alati haiguse algpõhjusega.

Tooteid tuleb võtta vastava organi aktiivsuse kellaaegadel, siis on toime eriti tõhus.

Põhiline toimeaine on korditseps, tal on kaks energiat: mees-naine, taim-loom, toimib erinevalt kõigist teistest taimedest maailmas. Korditseps on tasakaalus, tal on soe, pehme mõju, kõrvaldab aeglaselt energia plokid, tasakaalustab energia liikumist meridiaanides. Korditseps ravib kõiki organeid ja süsteeme, nende erinevaid haigusi.

Vedel korditseps mõjub kiiremini ja tõhusamalt kui kuiv.

Korditseps toimib ajule, kilpnäärmele, endokriinsüsteemile jne., ta on ka valuvaigisti, hävitab inimese sees elutsevad parasiidid, nende vastsed ja munad.

Ravimid hävitavad küll parasiitide täiskasvanud isendid, kuid vastsed ja munad jäävad alles, mis saavad 90 päevaga täiskasvanuks ning nendele tarvitatud ravimid ei mõju ja iga uue parasiitide     põlvkonna hävitamiseks on vaja üha tugevamaid ravimeid. Vaadates inimese verd võimsa suurendusega võib seal näha ujumas erineva väljanägemisega parasiite. Parasiitide vastu aitavad ainult taimsed tooted. Korditsepsiga on soovitav ka kuristada ja alla neelata. Korditsepsi võib kasutada iga  häda vastu.

Kui aju on korras, siis organid saavad ajult õiged käsud.

Dr. Aksjonova patsiendil kadusid suured emaka müoomid 2 karbi “Sanbao”-ga. Inimene peab oma olukorda nägema enne ja pärast toodete tarvitamist. See on suur vahe, mis avaldab muljet.
2 cm mao polüüpidega patsienti soovitati operatsioonile. Dr. Aksjonova ütles, et operatsioonile jõuate alati minna ja soovitas korditsepsi. 3 kuu pärast selgus, et polüübid olid vähenenud (algul 1,8 cm, peale korditsepsi tavitamist 0,6 cm, 8 cm emaka müoom muutus 4 cm pikkuseks) sõlmed ja liited kadusid.

Naine ei saanud last 6 – 7 aastat, tarvitades korditsepsi ta rasestus 1 kuu pärast. Aastaga rasestusid ja sünnitasid 9 viljatut naist.

Imikutele soovitatakse 1 tilk korditsepsi suhu või puupulgaga 1 tilk rinnakorvi keskele või 1 tilk kaelaauku so. immuunsuspunktile.
Kõrge palavikuga 2 aastasele lapsele anti 0,5 flakooni korditsepsi päevas, 2 tunniga langes palavik  ja laps muutus elavaks. Nüüd on laps 4 aastane ja nõuab emalt tungivalt iga päev korditsepsi.

Töötades erakliinikus, on  lastepediaatrite probleem, et  korditsepsiga ravitud lapsed on targad,  hea mäluga, neil on koolis igav. Olgu lapsed terved ja targad, mitte haiged, õppimises mahajääjad.
Tooteid ei ole õige kinkida, see ei too kasu. Kingi saaja ütleb, et ei aidanud. Inimene ei näe või ei taha näha positiivset muutust. Dr Aksjonova andis tooteid 77.a. emale, ise sõitis nädalaks ära. Tagasi tulles nägi, et ema silmad särasid, sinna oli tekkinud elu, magas hästi, oli energiline. Ema  ütles: tütre antud preparaadid  ei aita. Toote tarvitaja tähelepanu tuleb juhtida toimunud muutustele.
Toodete hind heidutab inimesi.

Dr. Aksjonova soovitab alati alguses teed “Liuwei”, sest ta toidab vitamiinide, mineraalidega ja korrastab ainevahetust. Ühel patsiendil kadusid tee joomisega 2 nädalaga kehalt kõik papilloomid, mida tal oli väga palju. Igaühega nii lihtsalt ei lähe. Papilloomid on viirusinfektsioon, hea- ja halvaloomulised, neil on vähi kude, mida ei saa operatsioonil õmmelda, veritsevad tugevalt. Dr.Aksjonova soovitab esialgu teed, millele lisandub mõne aja pärast  korditseps ja edasi olenevalt olukorrast “Linchzhi”, “Sanbao”.

Dr.Aksjonova ei soovita üheagselt tarvitada 2 korditsepsi sisaldavat toodet.

Tarvitades tooteid tuleb pidada vahet, sest toodetest võib tekkida harjumus, näit. 1 nädal võtta toodet ja 1 päev hoida vahet. Vahed on samad kui homöopaatia ravis.

Arstina ütleb dr. Aksjonova, et toodetele ei ole analooge.

“Sanbao” on võrratu. ”Roos” pastat saab kasutada angiina vastu. ”Linchzhi” on suurepärane toode eksamisessioonide ajal, närviarstid saavad imepäraseid tulemusi töötades ainuüksi “Linchzhi”-ga.

Dr. Aksjonoval olid juuksed üleni hallid, see viitab aju veresoonte ateroskleroosile, üks silm oli pime. Kehakaal langes, juukse värv, nägemine ja muud arvukad tervise hädad taastusid tänu korditsepsile. Ta veri oli parasiitidest puhas. Tooteid on ta tarvitanud 3 aastat.

Dr. Aksjonovalt on küsitud, kas ta on teinud näo kosmeetilise operatsiooni. Tooted  taastavad tervist ja väljanägemist. Dr. Aksjonova pakkus “Fohow” tooteid ühele tuttavale, kes sisistas: “Hiina rämps”,isegi ei kuulanud juttu.

Aasta möödudes nad kohtusid, tuttav oli hämmingus dr. Aksjonova välimuse muutusest ja nüüd ta on parim distribuutor.

Dr. Aksjonova tarvitab korditsepsi, “Linchzhi”-d ja “Sanbaod” kordamööda, pidades vahet.

Tarvitades tooteid inimese rakud noorenevad.
Toodete kasutamine määrata patsiendi mitte haiguse järgi, st. ühe ja sama haiguse puhul soovitada erinevatele inimestele erinevad ravid.

Mida rohkem arste liitub, seda sisukam on firma “Fohow” esinduse töö.

Märkus: Korditsepsi sisaldavad firma “Fohow” toodetest: Tee “Liuwei”, Eliksiir “Fohow”  (nimetatakse korditsepsiks), Ajukapslid “Linchzhi” ja Eliksiir “Sanbao”.

Tõlkis: Epp dets 2009.

Videod vene keeles vaadake saidilt: www.fohow.org

LISA KOMMENTAAR

Teie e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud *