TERVISEKS!

Lääne meditsiin ütleb: peavalu vastu, haige südame vastu jne., kõik on vastu.
Ida meditsiin ütleb: tervenemise jaoks, pikaealisuse jaoks, noorenemise jaoks jne., kõik on jaoks.
„Fohow“ uus tehnoloogia pluss “jaoks” ongi tulemused.
Kõrgemad seened on võimelised lahendama tänapäeva inimese probleemid.
„Fohow“ tooted tekitavad tervise reservi.

Dr. Larissa Meltšenko Kaliningradist

Vilniuse koolitus oktoober 2011.a.
„Fohow“ tooted töötavad endokriinsüsteemiga. Hüpotalamo – hüpofüs e. ajuripatsiga ei tööta ükski lääne ravim.
„Fohow“ toodetega saab inimese organismis reguleerida ja korrigeerida absoluutselt kõik.
Mis toimub meie organismis, kui võtame toodet?
„Fohow“ on elus toode e. elus rakk. Korditsepsi rakus on alles jäänud mälu, kuidas elada maa peal. Esimesel rakul, mis tekkis maale oli muutumatu DNA. DNA-sse on kirjutatud info, kuidas õigesti elada, paljuneda, süüa, jne.
Meie põlvkond on kahjuks kaotanud info, kuidas õigesti elada.
1936.a. anti Venemaal ja Euroopas käsk, et lapsi ei pandaks peale sündi 3 ööpäeva jooksul ema rinnale. Käsk oli absoluutselt määratud inimkonna väljasuretamiseks.
Lapsed saavad emapiimaga info immuniteedist, sellega kaotati rakus mälu, kuidas õigesti elada.
Meie teiega oleme rikutud infoga põlvkond. Loe edasi »

Dr. Basova biloog: Mineraalide roll inimese toidus.

Ca on bioelementide kuningas, teda on meie organismis kõige rohkem. Ca-t on 50% suhtes teistesse mineraalidesse, 99% Ca on luudes, küüntes juustes, 1% veres, teda leidub ka osaliselt pehmetes kudedes – kõhunäärmes, harknäärmes, maksas. Ca on pidevas liikumises ka luudes.
Ööpäevas kaotame 700 mgr Ca, toiduga saame ainult 500 mgr. Ööpäevas jääb pidevalt puudu 200 mgr Ca, mida peaksime saama hästi imenduvate lisanditega. Ilma Ca oleksid meie luud vedelad nagu kissell, vajuksid laiali. Ca väljub luudest kui õhurõhk langeb, st. luud muutuvad raskeks. Eakad inimesed on tundlikud meteoroloogilistele tingimustele. Mu vanaema ütles „Mu jalad valutavad, raske on käia, homme tuleb vihma.“ Tal oli õigus. Loe edasi »

Dr. Nodar Gazneli Iisrealist

Vilnius oktoober 2011.a.
Aastaga olen „Fohow“ faradoteraapiliste vöödega päästnud umbes 10 inimest. Selgroole ja põlvedele on vööd väga head. Osa inimestele, kellele oli määratud operatsioon, õnnestus seda vältida, kuna kasutasid vöösid 3 kuud.
Statistika järgi 95% selgroo operatsioonidest on mõttetud ja 50% opereeritutest jäävad invaliidideks.
Inimest küll opereeritakse, kuid haiguse informatsioon säilib ka füüsilisel tasandil.
Kõik lähtub energiast, õunast ei teki banaan, lõvist ei tule dinosaurust, inimesest sünnib poiss või tüdruk.
Energias olev informatsioon võetakse vastu ja sellega võib isegi ravida. Loe edasi »

Dr.Kiritš Alla 5 aastat tööd Fohow preparaatidega

Ravimitel on aktiivsete ravimtaimede konsentratsioon 5-6 korda kõrgem kui toidulisanditel. Ühest ja samast toorainest saab teha ravimi või toidulisandi.
C vitamiini ööpäevane vajadus on 50 mgr, 100-150 mgr C vitamiini on toidulisand, sügava vitamiini puuduse puhul on 250 mgr, 500 mgr ja 1 gr. ravim.
Aritmeetika on lihtne – suurendades 5-6 korda „Fohow“ toodete doose saate terapeutilise efekti.
Luganskis anti 4-s ja kõrgemas staadiumis onkoloogia puhul 6-7 pudelit korditsepsi ja saadi hea tulemus.
Soovitatud doseeringud ja kogused, mida loete pakenditelt, on välja töötatud firma teaduslikes instituutides keskmiselt tervele inimesele keskmises vanuses ja nendega saab kindla tulemuse. Jutud, et hiinlastele sobivad soovitatud kogused ja valgetele mitte, ei vasta tõele. On tõestatud, et ravimi kogused ei tee vahet rasside vahel. Valged, kollased, mustad, punased rassid omastavad ühtemoodi bioloogiliselt aktiivseid aineid. Asi seisab doseeringus. Loe edasi »

Dr. Aksjonova akušöör-günekoloog

Dr. Aksjonova (Krasnojarsk) akušöör-günekoloog. Allikas www.fohow.org
Dr. Aksjonova on 20. aastase praktikaga kirurg, töötas suure koormusega osakonna juhatajana haiglas ja ületöötamise tõttu läks tervis põhjalikult halvaks. Antibiootikumide ja hormoon-preparaatide kasutamisest tingituna läksid organid tasakaalust välja, tekkis düsbakterioos, pealegi ravimid omavahel ei sobinud.
Firma “Fohow” esitlusele kutsus teda kohaliku esinduse juht, kes on arst ja tegi väga hea esitluse. Tooted kiirgasid dr. Aksjonovale soojust. Esialgu iga toote lonksuga arvutas, kui palju raha ta alla neelas. Esmase tervise tulemuse sai ta 5 päevaga. Nüüd ta töötab firma “Fohow” toodetega erapolikliinikus.
1000 aastane Hiina traditsiooniline meditsiin ravib inimest, lääne meditsiin ravib haigust.
Loe edasi »

Prof. dr. Suškova. Vastused küsimustele

allikas: video venekeelne
www.fohow.org

Tänapäeva meditsiin kasutab edukalt fermente (ainevahetust põhjustav ja kiirendav orgaaniline aine), sellest tuleneb kõrgemate seente kasutamine.
Vanusega me kaotame fermentide stabiilsuse, meil halveneb vere, lümfi, rakkudevahelise vedeliku, jne. puhastusprotsess ning sellest tekivad haigused. Nt. vereanalüüsis on näha vere parasiidid jne.
Toksilised ained jaotuvad organismis järgmiselt. Toksiinide hulk, mis koguneb rakkudesse on vaid 3%, mitte 100%, kui rakkudesse koguneks rohkem kui 3%, siis inimene sureks. Verre koguneb ka vähe toksiine, lümfi koguneb 4%. Ülejäänud toksiinid kogunevad  koe rakkude vahelisse vedelikku (näit. lihas- või organi kude), pole tähtis millisesse.
Veri ei saa olla must, ta peab olema põhiliselt steriilne oma funktsiooni täitmiseks.
Lümf ka ei saa olla must, kuigi ta korjab mustust. Asi pole lümfis vaid lümfi sõlmedes, mis puhastavad lümfi vedelikku. Mustust täis lümfi sõlmedest tekivad onkoloogilised haigused.
Tänapäeva meditsiini põhiküsimus on rakkudevahelise vedeliku puhastamine toksiinidest  mitte organite ravi.
Kui rakkude vaheline vedelik on täis toksiine, siis rakk ei saa töötada, ta retseptorid kaotavad tundlikkuse. Loe edasi »