*Linchzhi FOHOW kapslid*

liuwei
*Linchzhi *kapslite peamisteks koostisosadeks on Linchzhi askospooride pulber ja hiina Korditsepsi e. hiina kedristõlviku (Cordyceps sinensis) mütseeliumi pulber. Nanotehnoloogia abil on lähtekomponenentide rakumembraanid lõhustatud, mis on oluliselt tõstnud toote efektiivsust.
Kapslite põhikomponendid: 50% Hiina vaabiku – Linchzhi mütseeli pulbrit , 30% Korditsepsi mütseeliumi pulbrit, 20% Linchzhi askospooride pulbrit.

*1. Linchzhi* on hiina traditsioonilise farmakoloogia auväärne esindaja, mis rahvasuus kannab nime „Linchzhi rohi“ või „surematute pühakute rohi“. Kasvab metsikus looduses ning kogub endasse Taeva ja Maa salapärast väge. Ammustest aegadest peale on Linchzhid kasutatud tervendajana saja sündroomi ja saja haiguse puhul, sellepärast nimetataksegi teda „surematute pühakute rohuks“. Tihtipeale äratati Linchzhi abil sõna otseses mõttes surnud ellu.
Loe edasi »

Eliksiir SANBAO – Kolm Juveeli

picture-in-kolm-juveelippt Peroraalne eliksiir „FOHOW Kolm Juveeli“ on loodud eliksiir „FOHOW” baasil (sisaldades rohkem korditsepsi – 80%) ja millele on lisatud toiduainetetööstuse uusimat tooret – mägisipelgaid Polyrhachis vicina Roger. Iga pudelitäis toodet sisaldub keskmiselt 300-307 isendit. Tootmisprotsessi käigus sipelgad inaktiveeriti külmutamise teel ning rakendati rakumembraanide subnanomeetrilise lõhustamise ja krüoekstraheerimise tehnoloogiaid, mis võimaldas ära kasutada kuni 98% lähtematerjalis (mägisipelgates) sisalduvatest kasulikest ainetest.
Loe edasi »

Spirulinaga Ca kapslid

picture-in-caPehmed kapslid Haitsao gai on valmistatud merevetikast ljutsao ja spirulina. Vetikaid on töödeldud eksklusiivse tehnoloogia abil ning saadud produkt võimaldab efektiivselt taastada normaalse kaltsiumitaseme organismis. Toote komponendid on merevetikatest saadud kaltsium, taimne õli ja želatiin. Haitsao gai kapslite koostisesse kuuluvad rohevetikad -ljutsao on oma omadustelt ja toimelt paljuski sarnased spiruliinale. Mõlemad vetikaliigid sisaldavad märkimisväärses koguses vitamiine (sh beeta-karotiin, C, E ja B grupi vitamiinid jt) ja mineraale (magneesium, jood, raud, seleen, tsink jt), sh kaltsiumi.
Loe edasi »