*Eliksiir „FOHOW- KORDITSEPS“*

liuwei
Peroraalne (suukaudune) *eliksiir FOHOW – KORDITSEPS*on välja töötatud Hiina Traditsioonilise Meditsiini ja Farmaatsia Teadusliku Uurimise Instituudi rektori, „kaasaja imperaatorite arsti“, professor Tan Yuchzhi juhendamisel. Toote väljatöötamisel on lähtutud imperaatorliku perekonna traditsioonilisest retseptist, rakendatud on kaasaegseid molekulaartehnoloogiaid, sh krüoekstraheerimist ja rakumembraani subnanomeetrilist lõhustamist.
Eliksiiri peamised koostisosad:
1. *Hiina Korditseps.* Kõrvuti ženšenni ja pantidega kuulub korditseps hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) „pärlite kolmikusse“.
Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, Ta on tõeline HTM ja farmakoloogia pärl. Korditseps on ühtaegu nii taim kui loom. Traditsiooniliselt nimetatakse teda putuk-taimeks. Hiina korditsepsi elutsükkel kulgeb nii maa peal kui maa all, nii suvel kui talvel, mitu hooaega järjest.
HRV-s kasvavate maarohtude ja ravimtaimede ravimiteaduslikus kogumikus on öeldud: „Korditseps siseneb kahte meridiaani – kopsude meridiaani ja neerude meridiaani. Tervendab sadu puudulikkusi“. Ammustest aegadest on korditsepsi kasutatud köha ja astma, neerupuudulikkuse ja organismi üldise jõuetuse puhul. Eriti häid tulemusi on saavutatud bronhiidi, kroonilise kestva köha, organismi üldise nõrkuse, haigustele vastuvõtlikkuse, meeste impotentsuse, prospermia jm. tervendamisel.
Vanad hiina klassikalise meditsiini allikad sisaldavad palju andmeid korditsepsi kohta. Loe edasi »

Dr. RENE BÜRKLAND Korditseps, Ganoderma (Linchzi)

Iga taim on kas Yin või Yang, igal taimel on toimed ja kõrvaltoimed, ka ravimtaimedel.
Korditseps mõjutab otseselt neeru ja kopse, alumist ja ülemist organit.
Kehal eristame kolme tasandit-
1) alumine tasand-nabast allapoole jääv
2) keskmine tasand- naba ja diafragma vahele jääv
3) ülemine tasand- diafragmast ülessepoole jääv
Korditseps mõjutab otseselt neerusid, mis asuvad alumisel tasandil ning harmoniseerib kopsude tööd, mis asuvad ülemisel tasandil. On oluline, et alumise ja ülemise tasandi vahel liiguks energia vabalt.
Jälgides oma hingamist, tuleks tähelepanu pöörata sellele, et sissehingamisel kõht paisuks, sellega stimuleeritakse ühtlasi neerude talitlust.
Nagu eelpool öeldud, tugevdab korditseps otseselt neerude tööd.
Loe edasi »

*Linchzhi FOHOW kapslid*

liuwei
*Linchzhi *kapslite peamisteks koostisosadeks on Linchzhi askospooride pulber ja hiina Korditsepsi e. hiina kedristõlviku (Cordyceps sinensis) mütseeliumi pulber. Nanotehnoloogia abil on lähtekomponenentide rakumembraanid lõhustatud, mis on oluliselt tõstnud toote efektiivsust.
Kapslite põhikomponendid: 50% Hiina vaabiku – Linchzhi mütseeli pulbrit , 30% Korditsepsi mütseeliumi pulbrit, 20% Linchzhi askospooride pulbrit.

*1. Linchzhi* on hiina traditsioonilise farmakoloogia auväärne esindaja, mis rahvasuus kannab nime „Linchzhi rohi“ või „surematute pühakute rohi“. Kasvab metsikus looduses ning kogub endasse Taeva ja Maa salapärast väge. Ammustest aegadest peale on Linchzhid kasutatud tervendajana saja sündroomi ja saja haiguse puhul, sellepärast nimetataksegi teda „surematute pühakute rohuks“. Tihtipeale äratati Linchzhi abil sõna otseses mõttes surnud ellu.
Loe edasi »