Eliksiir Sanqing FOHOW

liuwei
Peroraalse (suukaudse) *eliksiiri „Sanqing FOHOW“ *valmistamisel on rakendatud krüoekstraheerimise ja rakumembraani lõhustamise kõrgtehnoloogiaid ning tootes on kasutatud mitutkümmet naturaalset taimset komponenti , mis on laialdaselt kasutusel nii hiina traditsioonilises meditsiinis (HTM) ja ravimiteaduses kui toiduainetena.
Eliksiiri peamisteks koostisosadeks on aaloe-kürassao geel ja oligosahhariidid. Lisaks neile kuulub toote koostisesse veel üle pooleteistkümne muu HTM toorme – hiina korditseps, linchzhi, puuseen Hericium erinaceus, krüsanteem, konhioliin, stahhioos, korallseen Hericium clathroides jm. Tänu kõrgtehnoloogiale on toorme aktiivsed komponendid valmistoodangus täielikult säilinud ja on organismi poolt kergesti omastatavad. Loe edasi »

Maitsev maitseta tee “Fohow Liuwei Cha”

 

liuweiValmistatud traditsioonilise Hiina meditsiini põhimõtetel. Ennetab südame- ja ajuveresoonkonna haigusi, diabeeti, aitab toimetada toiduga maos, hoiab ära rasvade ladestumise ja tselluliidi tekke.
Valmistage endale vabal hetkel tassike korditsepsi ja Puer teed oma tervise ja pikaealisuse nimel!

Loe edasi »

Puuviljapasta “Fohow Roos”

picture-in-roospptStimuleerib kasuliku mikrofloora kasvu soolestikus
Kasutada düsbakterioosi korral
Aeglustab organismi vananemist
Reguleerib seedemahla sekretsiooni
Ergutab seede- imendumisprotsessi
Kaalu alandamiseks, suhkru asemel
Omab kosmeetilist efekti
sh. lahustab pigmendilaike, teeb naha pringiks
Puhastab soolestikku, viib šlakid välja
Aitab kõhulahtisuse- ja kinnisuse korral, allergia vastu
Kasutada halva suu- ja higilõhna korral
Sobib kõigile sünnist surmani
Loe edasi »

Spirulina, konzhakk organismi puhastajatena

picture-in-gaoqianpptGaoqian Fohow tablettides sisalduv kiudainerikas tselluloos puhastab soolestikku, „pakib sisse“ ja väljutab organismist kahjulikud rasvad, parandab suhkrute omastatavust, mistõttu laieneb võimalus nautida delikatesse ja maitsvat (kuid mitte alati kasulikku) toitu, kahjustamata seejuures oma tervist. See on unikaalne ja hädavajalik preparaat täidlastele, rasvunud inimestele ja ka neile, kellel on „3 hüpersündroomi“ – hüpertoonia, hüperglükeemia, hüperlipeemia).
Loe edasi »

*Sjuchinfu kapslid* (natokinase-veresoonte puhastaja)

picture-in-sjuchinfupptSjuchinfu kapslid on loodud trombide lahustamiseks ja veresoonte puhastamiseks jääkainetest. Toote põhikomponentideks on nattokinaas (natokinase), viinamarjaseemnete ekstrakt, viielehelise ginostemma ekstrakt ja želatiin. Näidustused: peale insulti ja infarkti, südame isheemiatõbi, kõrgvererõhu tõbi, diabeet, kõrge vere kolesterool. Toote valmistamisel on rakendatud kaasaegseid kõrgtehnoloogiaid.
Loe edasi »