FOHOW TAASTAV SEERUM MINERAALIDEGA

Fohow taastav seerum mineraalidega:
Looduslik koostis, pikaaegne niisutamine, võimas vananemisvastane toime
Pakendid (seerum + pihusti): (6+2) ja (1+1)

Tuginedes ülemaailmselt tuntud Hiina küla Bama, Saksamaa järve Titisee, Prantsuse kuurordi Eviani, Jaapani mäe Rokko veeallikate pikaaegsetele uuringutele töötas Fohow teaduslik-uurimismeeskond välja unikaalse toote – kõrgkontsentreeritud looduslike mineraalidega seerumi, mille ekstraheerimisel on kasutatud kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Tänu imbumisele sügavatesse nahakihtidesse, täidab seerum naha vajalike toitainete ja mineraalidega, tasandab nahka, vähendab kahjulike ainete kogust nahas, kindlustab pikaaegse niisutamise, muutes naha siledaks ja pringiks.
Toote koostis: vesi, glütseriin, propüleenglükool, naatrium-hüaluronaat, tsink, kaltsium, magneesium, raud ja räni, mis on saadud pärmi fermentatsiooni (käärimise) tulemusel ja paljud teised mineraalid.

KASUTAMINE
1. Mineraalidega seerum on kontsentraat, mida tuleb enne kasutamist lahjendada.
2. 1 ml kontsentraati (seerumit) lahjendada 40 ml veega. Seerumi kogust võib vähendada vastavalt naha seisundile. Näiteks näonaha suhteliselt õhukese sarvkesta korral 0,5 ml essentsi 40 ml veega, noorendavate kosmeetiliste protseduuride kasutamise korral (fotonoorendamine jmt) lahjendada 0,1 ml essentsi 40 ml veega.
3. Kanda (näo)nahale pihusti abil ca 30 cm kauguselt.
4. Kasutada 3-7 korda päevas. Tootel ei ole kõrvaltoimeid. Soovitav on valmis segatud segu kasutada ära 1 nädala jooksul.
5. Seerumi mineraalid imenduvad kergesti naha sisse. Nende tõhusus sõltub otseselt kasutamise ajast, soovitatav kasutamise aeg – aasta.
6. Toode sobib nii naistele kui ka meestele, olenemata vanusest.

Mõju iseärasused
1. Nobeli preemia saanud PCR meetodi (vt all kirjeldust) kasutamine annab hämmastava vananemisvastase toime.
Tootes on kasutatud PCR meetodit. See on molekulaarbioloogia meetod, mis võimaldab lühikese perioodi jooksul saavutada bioloogilise materjali teatud DNA fragmentide suurendamise. Selle meetodi avastus on suur läbimurre dermatoloogias. See meetod võimaldab aktiivkomponentidel tungida naha kolme kihti (epidermis, dermis, aluskiht), mõjutada naha sügavaid kihte, taastada elastsus, siluda kortse, ennetada tõhusalt naha vananemist.
2. Looduslike mineraalide rikkalik koostis.
Mineraalid – need on naha rakkude „energeetiline võti“. „Vedelad“ mineraalid võivad osaleda rohkem kui 300 fermendi (ensüümi) metabolismis (ainevahetuses) ja on võimelised suurendama 200-400% võrra bioloogiliste fermentide arvu.
3. Pikalaineline infrapunakiirgus.
Pikalaineline infrapunakiirgus võimaldab saavutada raku veemolekulide resonantsi, tänu millele toetatakse rakkude kõrget toonust ja naha võimet vastu seista ultraviolettkiirgusele, paraneb mikrotsirkulatsioon ja metabolism.
4. Anioonid.
Anioonid väljutavad tegusalt organismist vabu radikaale ja takistavad oksüdeerumisprotsesse, soodustavad raku metabolismi.

Tähelepanu
1. Peale seerumi lahjendamist võib tekkida sade, mis on täiesti normaalne nähtus.
2. Ärge kasutage lahjendamiseks ja pakendamiseks metallist anumaid.
3. Seerumi pihustamisel näo piirkonda on soovitav silmad sulgeda.
4. Hoida toatemperatuuril pimedas kohas. Vältida otseste päikesekiirte sattumist tootele, samuti kõrgete ja madalate temperatuuride mõju.
5. Valmis segu kasutada 7 päeva jooksul peale valmissegamist.

Kasutamise soovitused
1. Avada kaan ja panna peale dosaator.
2. Lisada pihustisse 40 ml destilleeritud või puhastatud vett.
3. Lisada konsentreeritud seerum pihustisse (1 ml – 20 tilka) ja loksutada.
4. Seerumi kasutamist alustada väiksemast kogusest, hiljem suurendada kogust.
5. Pihustada näonahale või teistele keha piirkondadele.

____________________________
PCR ehk polümeraasi ahelreaktsioon (lühend ingliskeelsest vastest polymerase chain reaction)
Polümeraasi ahelreaktsioon on meetod DNA või RNA järjestuse amplifikatsiooniks ehk kordistamiseks.
PCR-meetod võimaldab väga väikesest DNA lõigust luua miljoneid koopiaid. PCR metoodika töötas 1983. aastal välja Kary Mullis, kes 1993. aastal sai koos Michael Smithiga selle eest Nobeli keemiaauhinna. (Allikas: wikipedia)

FOHOW kosmeetika “HERBARTY”

kosmeetika Herbarty
Fohow nahahoolduse looduslik noorendav kosmeetika Herbarty on välja töötatud ja toodetud aastasadu põlvest põlve pärandatud keisrite õukonna salajaste retseptide põhjal! Taimede ja maarohtude naturaalsed tõmmised imenduvad kiiresti ja efektiivselt naha sügavatesse kihtidesse, soodustavad naha sisemiste kihtide regulatsiooni ja taastamist. Toote toimel naharakud uuenevad, tugevneb rakkudevaheline koostöö, saavutatakse optimaalne füsioloogiline tasakaal. Tänu Fohow kosmeetika kasutamisele aeglustuvad tõhusalt naha vananemisprotsessid, eemaldatakse naha puudused, saavutatakse sisemise ja välise ilu tasakaal.
OLGEM NOORED ja KAUNID!

Hügieenisidemed

Pilt
Kas organism tõrgub? Sellisel juhul vaheta kiiresti hügieenisidemeid! Funktsionaalsed hügieenisidemed.
Raviefektiga! Enesediagnostika testiga!
Tänu anioonikihile on hügieenisidemetel raviomadused:
– Normaliseerivad vererõhku;
– Parandavad ainevahetust;
– Avaldavad antibakteriaalset toimet;
– Parandavad sisesekretsiooni;
– Omavad põletikuvastast toimet;
– Tugevdavad immuniteeti;
– Kõrvaldavad ebameeldivaid lõhnu;
– Võtavad ära väsimuse;
– Stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni;
– Säilitavad loomuliku mikrofloora.
Loe edasi »

Magnetteraapia toimega 3D-madrats

liuwei
Toote kirjeldus
Selle toote peamisteks osadeks on pehmed magnetid (neodüüm-raud-boor), infrapuna ja ioniseeriva toimega funktsionaalsed kiud, kolmemõõtmelise (3D) struktuuriga kiud ja lumivalge bömeeria kiud. Kõik tootes sisalduvad tervendava mõjuga materjalid on läbinud ranged katsetused ja kontrolli ning vastavad tekstiilitööstuse standarditele.

Toote omadused
1. Kolmemõõtmeline magnetväli stimuleerib kogu organismi mikrovereringe tööd.
2. Materjaliks on patenteeritud tepitud veluur, millel on antibakteriaalsed ja lestalisi tõrjuvad omadused.
3. Toode eraldab infrapunast kiirgust ja anioone.
4. Kolmemõõtmelise struktuuriga kiud kohanduvad õrnalt ja järk-järgult inimkeha kujuga.
5. Lumivalge bömeeria* kiud on suurepärane looduslik soojuse juhtija.
6. Euronõuetele vastav tulekindel puuvill teeb une sellel madratsil mugavaks ja ohutuks.
7. Madrats koosneb 15-st kihist, mis igakülgselt tervendab inimese organismi.

Toote iseloomustus
1. Kolmemõõtmelise 1700 gaussi võimsusega magnetvälja mõju parandab hästi inimese kõigi organite ja selle osade mikrotsirkulatsiooni, vereringet, vähendab väsimust, valu ja lihaspingeid. Loe edasi »

Hambapasta “Fohow” korditsepsiga

Hambapasta-hõ
Komplektis on 2 *140 gr tuubi. Koosneb kahest erineva toime ja koostisega hambapastast – „HOMMIK“ puuvilja maitsega, „ÕHTU“ mündi maitsega. Selle eesmärgiks on suu hügieeni erinevate nõudmiste täitmine hommikul ja õhtul. Hommikune on puuviljamaitseline, sisaldab ka korditsepsi ekstrakti, hävitab baktereid, on valgendava toimega. Õhtune on rahustav piparmündi maitseline, sisaldab samuti korditsepsi ekstrakti, bakterite eemaldamine ja nende paljunemise takistamine. Normaliseerib suuõõne ph-tasakaalu, on antibakteriaalse ja desinfitseeriva toimega, kaitseb tõhusalt igemeid ja hambaid.
Hammaste tugevdamise profülaktika:
Korditsepsi ekstrakt ning teised taimsed osised parandavad suuõõne haavandeid, igemete põletikku, igemete veritsemist, halba suulõhna, kaariest jt. suuõõne haigusi, normaliseerivad mikrofloorat, säilitavad terved hambad.
Muud kasutusvõimalused:
Sääsehammustuste sügelus, paistetus ja põletik alaneb, naha põletuste ja külmumise haavad ja armid paranevad, aitab kurgupõletiku ja suuõõne haavandite puhul, lahendab avitaminoosi probleemi, aitab vistrikute, vooluste puhul, jne.
Korditseps liblikaga
Hiina Korditseps. Kõrvuti ženšeni ja pantidega kuulub korditseps hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) „pärlite kolmikusse“.

Fohow tervendavad püksid

liuwei
liuwei Fohow funktsionaalne pesu on kõrgteaduslik arendus uusimatest saavutustest tekstiilitööstuses, materjaliteaduses, meditsiinis, bioloogias jm. Toode eritab loomulikust keskkonnast aglutinatsiooni (kokku-kleepumise) teel magneetilisi valguselaineid (elulained) lainepikkusega 4-14mikronit. Inimese normaalkehatemperatuuri korral pesu imab ja reguleerib energiat väliskeskkonnast ning suunab seda pidevalt inimese keha suunas. Sellise protsessi kaudu toimub organismi rakkude ja veemolekulide aktiveerimine, paraneb vereringe, normaliseerub metabolism ja tõuseb immuunsus.
TURMALIIN (energeetiline Imperaatorite kivim) – Loe edasi »

Valu leevendav plaaster

liuwei
Kus valu, sinna plaaster !
Kus plaaster, seal valu pole !

FOHOW aromaatsete eeterlike õlidega PLAASTER
Kaasaegses kiirelt arenevas ühiskonnas puutume me kokku pidevate stresside, suure füüsilise aktiivsuse defitsiidiga, terve päeva veedame arvuti või televiisori ekraani ees, mille tagajärjeks kannatame tihti unetuse, neurasteenia all, kogeme peavalu, valu kaelalülide piirkonnas, alaseljas ja muud sümptomid. See mõjutab tervist tõsiselt ja juhul, kui situatsioon ei muutu, viib see haigestumiseelsesse seisundisse.
Vastavuses Traditsioonilise Hiina Meditsiini (THM) teooriaga FOHOW aromaatsete eeterlike õlidega plaaster reguleerib ja harmoniseerib inimorganismi sisemise ja välise keskkonna. Eeterlike õlide manustamise printsiip avaldab positiivset mõju nende tarbijale, tõstes “Qi” energiat, reguleerides vere “Qi’d”, taastades meridiaanide funktsioonid, toetades Yin ja Yang tasakaalu, saavutades organismi harmooniat nii seest kui väljast. Loe edasi »

Tervendavad sokid

liuweiFOHOW funktsionaalse (talitlusliku) mõjuga tervendavad tooted on uusimad saavutused tekstiilitööstuse, materjaliteaduse, meditsiini, bioloogia jt teaduste vallas.
Kaaseagse inimese elurütm on niivõrd kiire, et aega oma tervisele praktiliselt ei jätkugi. Kuid igaühel meist on võimalus olla terve, aga terveksolemist võib alustada jalgadest. Inimese tervis algab jalgadest. Valides Fohow funktsionaalsed tervendavad sokid, valite Te tervise!
Loe edasi »

Voodipesu komplekt terve une heaks

liuwei

FOHOW ettevõtte kõrgteaduslik arendus on unikaalne sulam uusimatest saavutustest tekstiilitööstuses, materjaliteaduses, meditsiinis, bioloogias jt.
Aglutinatsiooni (kokkukleepumise) teel loomulikust keskkonnast eritab toode magneetilisi valguselaineid (elu lained) laine pikkusega 4-14mikronit. Inimese normaalkehatemperatuuri korral voodipesu imab ja reguleerib energiat väliskeskkonnast ja suunab seda pidevalt inimese keha suunas. Sellise protsessi läbi toimub rakkude ja veemolekulide aktiveerimine organismis, paraneb regionaalne vereringe, normaliseerub metabolism ja tõuseb immuunfunktsioon. Loe edasi »

ALOE GEL

liuwei
Koostisained: vesi, hariliku aaloe (Aloe barbadensis) mahl, β-glükaan, naatriumhüaluronaat, dikaaliumglütsürritsinaat, allantoiin, glütseriin, metüülhüdroksübensoaat.

Toime: Fohow aaloegeel sisaldab rikkalikult aktiivseid koostisaineid ja naha niiskustaset säilitavat hariliku aaloe ekstrakti, mis leevendab nahaärritusi, niisutab ja toidab nahka, taastab naha sileduse ja elastsuse ning paneb teid seeläbi lausa särama.

Fohow aaloegeel aitab hästi ka löövete ja haavandite puhul, mille põhjuseks on putukahammustused, külmakahjustus, põletus, sisselõiked, marrastused, hemorroidid jne. Ühtlasi vähendab geel ka vistrikke ja aknet.

See toode ei sisalda hormoone, lõhna-, maitse- ega värvaineid. Looduslike taimede aroomiga mahe geel ei ärrita nahka ning sobib seetõttu kõigile nahatüüpidele.

Kasutamine: kandke geeli puhtale nahale (välispidiseks kasutamiseks). Loe edasi »