Bioenergeetiline massaaž


Bioenergeetilise massaažiaparaadiga teevad tööd kogenud massöörid Kiviõlis Viru 3 MERIKE 5367 4609 ja MERLE 5194 2593.
Tallinnas VAIKE 5615 1061 ja REGIINA 5344 8816
Aparaate võib meilt osta, tagame eestikeelse koolituse, samuti hiina spetsialisti koolituse.
Vajalik eelnev registreerimine.

Fohow bioenergiamassaaži aparaadi toime põhineb hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) meridiaanide õpetusel, mis on kombineeritud kaasaegse bioinformaatika, energeetika, neuroloogia jt teadusharude saavutustega.
Tänu kaasaegseimate tehnoloogiate kasutamisele modelleerib see täielikult selliseid idamaade traditsioonilise meditsiini toimeid nagu nõelravi, guašha ja tuina massaaž, moksa, kupud.
Aparaadil on suunatud mõju bioloogiliselt aktiivsetele punktidele, see suurendab ravi kiirust ja tõhusust, puhastab meridiaane, taastab Qi (nn eluenergia) ja vere normaalse tsirkuleerimise, tõstab organismi energiat, taastab siseorganite yin-yang tasakaalu. See metoodika on tõhus erinevate haiguste ennetamiseks ja raviks, aga ka tervise parandamiseks.
Tänu mugavusele, tõhususele ja kasutuslihtsusele on tunnustanud BEM aparaati väga palju eksperte nii Hiinas kui ka välismaal.
Komplekti kuuluvad veel spetsiaalsed sõrmikud, jäigad ja painduvad isekleepuvad katteplaadid, pult.
„Kollase Imperaatori traktaat sisemisest“. MERIDIAANID määravad elu ja surma, võivad vabastada sajast haigusest, reguleerida tühjust ja tihedust, seetõttu ei saa nad suletud olla. Inimkeha meridiaanid on elu jooned, nad ühendavad viit tihedat, kuut õõnes elundit ja keha jäsemeid, mängivad olulist rolli hiina traditsioonilise meditsiini terapeutilistes ja tervendatavates metoodikates.
Fohow bioenergiamassaaži aparaadi 8 põhitalitlust
1. Toksiinide väljutamine ja vere puhastamine.
2. Vereringe paranemine.
3. Metabolismi (ainevahetuse) paranemine.
4. Rakuaktiivsuse ja organismi ise taastumisvõime suurenemine, immuunsuse tugevnemine.
5. Paistetuste vähenemine, valu kõrvaldamine, luude ja lihaste tugevdamine.
6. Vegetatiivse närvisüsteemi reguleerimine, une kvaliteedi paranemine .
7. Sisesekretsiooni süsteemi reguleerimine, figuuri korrigeerimine ja kosmeetiline toime.
8. Meridiaanide puhastamine, verepaisude kõrvaldamine .
MIDA VÕIB ÜKS PROTSEDUUR ANDA?
• Patogeensete (haigust tekitavate) tegurite (tuul, külm, niiskus, kuumus), toksiinide väljaviimine.
• Samaväärne 10 massaaži seansiga.
• Samaväärne lümfi detoksikatsiooniga (mürgitustamisega) 45 minuti jooksul.
• Samaväärne kogu keha energiakanalite puhastamisega 1 tunni jooksul.
• Rasvkoe kaotamises on samaväärne 6 kilomeetri jooksuga.
• Samaväärne anioonide neelamisega 3 tunni jooksul.
• Samaväärne 500 rinnalt surumisega pikali asendis.
• Samaväärne 4,1 grammi toksiinide väljutamisega siseorganitest.
Mugav tervendamine ja tervise parandamine Loe edasi »

Faradoterapeutilised vööd

picture-kolenniki2“Fohow” vöösid ei ole vaja lülitada vooluvõrku, nad ei vaja laadimist, ei ole patareisid ega akumulaatoreid. Peamine – neil vöödel puudub elektriline toime (mille olemasolu korral tekiks elektriväli, mis avaldaks negatiivset mõju rakkude ja kudede aktiivsusele ja teeks olematuks magnetvälja tervendava toime)! Magnetteraapia, mineraal-teraapia ja infrapunakiirguse kompleksse toime tulemusena toodete tervendus-profülaktiline efekt mitmekordistub; teraapiate summaarne mõju ületab iga üksiku teraapialiigi efektiivsuse tunduvalt (tekib nn sünergismi efekt)
Turul müüakse mitmesuguseid magnetvöösid. Proovige selle magneti külge kinnitada 2 sendine münt ja pöörake see allapoole. Tavaliselt sent kukub maha. See on märk, et magnetvälja mõju on olematu. Fofow vöödes on kasutatud meditsiinilisi magneteid 1700 gaussi.
Loe edasi »

Professor dr. L. V. Suškova faradoteraapiast

Allikas: www.fohow. org

Hiinas õpetatakse lasteaias lastele massaaži tegemist, et nad selle omandaksid ja tekiks harjumus.
Olen töötanud teiste firmade kõrgematest seentest valmistatud toodetega, kuid firmasse”Fohow” tõid mind faradoteraapilised vööd, mis tekitasid huvi esmajärjekorras.
Vööd toimivad kogu organismile suurepäraselt peast jalalabadeni ja räägime lahti, miks. Siin on pilt inimesest. Näha on ribid, mille all paremal on suur maks, vasakul suur magu, tuleb soolestik, nende peal on diafragma, mis eraldab rinnaõõne kõhuõõnest ja diafragmat läbib vaid söögitoru. Nende kahe õõne vahel ei tohi olla mingit ava. Rinnaõõne rõhk on –5 atm, kõhuõõne rõhk on +15 atm. Teadmiste täiendamiseks: rõhk väikeses vaagnas on +30 atm (vaadake kui kõrge) ja kolju rõhk on +15 atm, mitte väga kõrge, peab olema piisavalt tugev jõud, et suruda verd vajalikku kohta.

Diafragma on väga vastupidav ja kõige tugevam lihas meie organismis. Ta kinnitub ribide külge. Diafragma külge kinnituvad kõhuõõne organid üksteise alla, maks, mille küljes on üks neer, magu, põrn, mille küljes teine neer, kõhunääre, soolestik. Kõhuõõne organid ripuvad diafragma küljes ja kujutage ette, kui tugev peab olema diafragma, et jõuda üleval hoida nimetatud organeid ja ta peab veel liikuma.
Suure mahuga kopsud ja süda vasakult poolt avaldavad survet diafragmale ülevalt.
Meil on arusaamine, et süda on pump. Süda ei ole lihtsalt pump, ta annab organismile elulise rütmi.
Pumbaks on meil rinnakorv, just nimelt rinnakorv oma miinus rõhuga, mis annab võimaluse vedelikel (veri, lümf jne.) tõusta alt üles.

Meie aktiivse ja sügava hingamise võime oleneb ribide, rinnaku luu (kus ribid liituvad), rinnakorvi liikuvusest ja funktsionaalsusest.

Paljud närvid ja lümfi sooned läbivad ribide vahelise süsteemi ja korjavad lümfi kopsudest ja südamest ning  suunavad maksa. Seega rinnakorvi liikuvus tagab kopsude ja südame drenaaži.

Naistel on veel piimanäärmed,
Rindade paistetus ja tursed ei ole hormanaalne häda, vaid näitab jäika, väheliikuvat rinnakorvi, halba lümfidrenaaži, tekib lümfipeetus, õrnade piimanäärmete, kilpnäärme, maksa jm. limanahad hakkavad kannatama. Tekib venoosne peetus ja  tihedad limanahkade struktuurid. Rinnanäärmed ei tohi olla jäigad, nad peavad vastama menstruaaltsükli funktsioonile. Limanahad oma omadustelt koguvad vedelikku ning  rikutud drenaaži puhul tekibki kasvaja.Räägin seda pikalt, hiljem ühendan kõik.

Diafragmal on tohutul hulgal närviretseptoreid ja on ülimalt tundlik stressile. Ta reageerib esimesena,  pingestub isegi halvast mõttest. Diafragma e. lihas muutub jäigemaks ja hakkab takistama rinnakorvi liikumist, tekib pinges hingamine.

Tänapäeva inimene hingab sisse, kuid väljahingamine on poolik, ei teki vedeliku tõusu alt.
Naistel, kes on emotsionaalsemad meestest, tekib pais väikeses vaagnas ja seetõttu erinevad kasvajad jm. haigused naiste organites.
Stress on  pidev faktor, millest tänapäeva inimene ei suuda kahjuks iseseisvalt vabaneda, eriti linnades.

Maks ja magu on kinnitatud otseselt diafragma külge. Nad on suured ja tugevad, kuid ei suuda töötada täie jõuga stressi situatsioonis Maksas tekib vedeliku peetus, ta suureneb mõõtudelt ja hakkab suruma üles diafragmale, sest eespool takistavad ribid ja tugevad lihased. Sama toimub maoga, ta hakkab suruma diafragmale ja võib võtta vale asendi, mis segab mao motoorikat, millest kannatavad mao limaskestad. See on mao haavandite, limaskestade atroofia ja erinevate gastriitide põhjuseks. Pea ja magu on omavahel seotud kindlate seostega. Magu on spasmiline organ, tal on omadus kokku tõmbuda ning stressi situatsioonis tekivad erinevad peavalud, ka migreen. Te võite peavalu ravida palju tahate, kuid tulemused on nõrgad.

Maks kogub toitaineid, teeb mürgid kahjutuks. Stressi käes kannatab kilpnääre, eriti naistel ja tunde elundid – silmad, kõrvad, haistmine, limanahad, kõik on omavahel seotud.
Diafragma õige ja aktiivne liikumine on vajalik. Kõhuõõne ja väikese vaagna organid eraldab teineteisest kelme. Vahelihase e. diafragma  pingestatuse korral alumine kelme lõdvestub.

Hiina traditsioonilises meditsiinis ei kasutata günekoloogia mõistet.

Väikese vaagna elundite e. suguorganite ja kõhuõõne organite haigusi ei ole praktiliselt võimalik välja ravida, kui ei taastata vahelihase e. diafragma lõdvestunud olek.

Kõhuõõne organite tervislik seisund on tähtis. Kõhuõõs on kitsas riba vahelihasest nabani, kus asuvad eluliselt tähtsad organid – maks, magu, neerud, põrn, kõhunääre.

Nad on energiat koguvad organid. Väliskeskkonnaga seotud organid moodustavad paare energiat koguvate organitega ja loodus on seadnud nii, et nad võtavad esimese haiguse löögi vastu.

Nt. põrna hoidmiseks ja normaalsete tingimuste tagamiseks kannatagu parem magu, mitte põrn. Põrn  jagab vedelikku laiali, tal on vereloome ülesanne so. eluliselt ülitähtis organ.
Süda on seotud peensoolega, las parem kannatab peensool kui süda.Organitel on olemas nendega koostööd tegevad lihased.
Nt. neer on kinnitatud teatud lihase külge ja allavajunud neeru puhul on lihas nõrk. Elamiseks on vaja, et neer oleks hoitud õiges asendis ja seega teine neeru hoidev lihas on üle koormatud. Neerude töö on küll tagatud, kuid kõik selgroo lülid on nihkes, sest lihas on väga tugev ja tirib paremale või vasakule. See muudab sisemist staatikat e. tasakaalu ja kõigi siseorganite asendit. Organism üritab ennast pidevalt võimalikult õigesse asendisse sättida oma ülesande täitmiseks. Me kaotame vanusega rühi, organid muudavad asendit ja neil on üha raskem ettenähtud ülesannet täita.Praegu pole isegi noortel õiget rühti.
Naised armastavad väga kõrgete kontsadega jalanõusid, mis on küll pidulikud, kuid mitte tervislikud. Kui te kaua ja pidevalt käite kõrgete kontsadega, siis selja lihased pingestuvad ja teil hakkab pea valutama, te olete väga närviline ja ärrituv. Kannatavad laps ja mees. Naine tahab olla ilus, kuid tekitab ise endale pahaaimamatult tervise hädasid.
Näpud surevad paljudel öösiti, see näitab, et maksa funktsioon on häiritud ning maksaga seotud lihased  pingestuvad ja suruvad närvidele, mis suunduvad näppudesse.Enne ravi tuleb taastada diafragma töö ja siseorganite liikumine.Kõik siseorganid ja veresooned liiguvad sisse- ja väljahingamise rütmis. Sissehingamisel organid langevad alla, surutakse kokku, neid keeratakse, surve momendil paraneb organite kudede toitumine. Veresooned ja lihased pingestuvad ja lõdvestuvad hingamise rütmis. Kõik meie organismis vastab sisse- ja väljahingamisele.

Meil on selgroog. Vaatleme nimme piirkonna viit selgroo lüli, mis on terve meie organismi liikumise aluseks. Liikumine fikseeritakse nimetatud viies nimme selgroo lülis kindlate seostega, näit. sõrme, silma. keele jne. liikumine.
Esimene nimme selgroo lüli reguleerib üles-alla liikumist: (istumine-tõusmine, silmalaugude liikumine üles-alla, käe tõstmine, maksa ja mao kokkutõmbed.) Selgroo lülid peavad olema õiges asendis, nad ei tohi olla nihkunud, sest neil on täita kindlad ülesanded.
Teine nimme selgroo lüli kontrollib paremale-vasakule liikumist.Igasugune keeramine fikseeritakse teises nimme selgroo lülis. Ta vastutab parema ja vasaku kehapoole töö, ning mees- ja naissuguhormoonide tasakaalu eest. Meil on ka esimene ja tagumine keha pool, mis erinevad struktuurselt üksteisest.
Kolmas nimme selgroo lüli on võimsaim, ta kontrollib kõige keerukamat liikumist – pöörlemist ümber telje –  lihaste, siseorganite, selja, käte, jalgade pöördliikumist, uriini alla liikumist, neerude ja põlveliigeste tööd, sest neerud on seotud põlveliigeste lihastega. Haigete neerude puhul on alati haiged ka põlveliigesed, sest lihased hakkavad tirima.
Neljas nimme selgroo lüli vastutab puusaliigeste sulgumise ja avanemise eest so. väga tähtis naistele.  Meestel on puus praktiliselt ei liigu, neile pole seda vaja. Naistel peab puusa liiges avanema – sulguma, liikuma üles-alla, ette-taha hingamise rütmis. Liikumine toimub ka ovulatsiooni ja menstruatsiooni ajal.
Kõrgete kontsadega kingi kandes, eriti noortel, kellel ei ole  keha täiesti välja arenenud, tekib jäik puusaliiges. Kui väikest last hakatakse õpetama käima enne õiget aega, kui ta ei taha veel, tekib jäik puusaliiges, mis tekitab tütarlastele edaspidi suuri probleeme sünnitusel ja raseduse ajal ning mõjutab ka iseloomu. Jäik puusaliiges on naistel halva iseloomu põhjuseks.
Meestel tuleb naisi valida mitte näo vaid sujuvalt liikuva puusaliigese järgi. Naise ilu ei seisa mitte kaela vaid puusa nõtkuses.
Neljanda nimme selgroo lüli ülesanne on kontrollida organismi pingutust ja lõdvestust. Ta vastutab  südame ja veresoonte töö eest.
Viies nimme selgroo lüli kontrollib organismi ette ja taha liikumist. Ta on tihedalt seotud hingamisega, lüli  vigastus või vale asend tekitab hingamise raskusi.

Me korjame märkumatult pingeid igapäevases elus, tundub, et oleme rahulikud ja puhanud. Ühel heal päeval äkki, eriti naistel, sest nemad on emotsionaalsemad, on vaja kindlasti lõdvestuda, nad ei tohi olla pidevalt pinges. Lõdvestuseta võivad neil tekkida valud peas, puusades. Puusaluu peab avanema ja sulguma ja kui seda ei toimu, siis ilmtingimata tekivad mingid haigusnähud, mis võivad perioodiliselt korduda. Nimetatud haigusnähud võtavad pinge maha, näit. tõuseb palavik. Tänapäeva inimene ei saa isegi palavikku endale lubada. Nt. tekib mingi valu, mis esialgu annab  pinge, mille kaudu hiljem tekib lõdvestus. Halvemal juhul neid nähtusi ei teki, ilmnevad hoopis psüühilised hädad –  neuroos, depressioon, psühho-emotsionaalsed pursked.

Pikaajaliselt kogunenud pingetest, mis ei ole ühekordsed, vabanemiseks on vaja leida lihtsaid koduseid meetodeid, sest organism on küllaldaselt alalhoidlik. Pinged kuhjuvad ikkagi.
Otsisin variante ja kõige hingelähedasem oli maksa soojendamine, kuid selleks on vaja 2 tundi soojenduskotil istuda. Keeruline on leida aega. Maksast läbivoolava vere hulk suureneb mitukümmend korda maksa soojendades.

Mäng väärib seda, oleneb vaid tahtmisest. Milleks on vaja pingeid maha võtta?
Elamiseks on organism päeva jooksul  pinges, eriti tänapäeva tingimustes. Me töötame päeval oma imidži, äri jne. jaoks, organism töötab milleks tahes, mitte endale.  Organism annab ära päeval,  töötage, tegutsega, peaasi, et perioodiliselt sööksite. Sellises koguses toitu nagu me sööme, pole meile vaja.
Kogu organism taastub õhtul ja öösel.
Sapipõis taastub kella 23 – 1, maks kella 1 –3 öösel. Ta on kõige võimsam  organ, annab pingestatult ja lõdvestamata väga negatiivseid emotsioone. Inimesed magavad tavaliselt magusasti sellel ajal, neil on soe. Maks taastub aktiivselt soojas ja ilmtingimata horisontaalselt, siis toimib maksa drenaaž so. sapi nõre eritub. Oleme arusaamisel, et sapi nõre tuleb sapist, tegelikult on veel maksast nõred, mis sapi nõrega ühinevad. Eemaldatud sapipõie puhul on maks sunnitud sapipõie ülesanded endale võtma. Väga tähtis on, et aktiivse taastumise ajal tekiks õige koostisega sapi nõre, mis on ülimalt vajalik vedelik meie organismile. Vale koostisega sapi nõre puhul teie parasiidid tegutsevad rõõmsalt edasi hoolimata ravist.Parasiite ei ole võimalik ravida maksa drenaaži korrastamata.
Kopsud puhastuvad aktiivselt kella 3 – 5 öösel. Kopsude ülesanne on energia laiali jagamine. Bronhi-kopsuhaigetel (nt. bronhiit, bronhiaalastma, allergiline bronhiit) tekivad öised haigushood alates kella 3-st (tugev köha), sest tegevusse peavad asuma kopsud, hästi ventileerima, kuid neil puudub võimalus, kas maks surub peale või on diafragma pinges.

Me ise ei saa aru millist kahju me närveerides oma organismile teeme.
Pinges diafragma puhul ei saa süda korralikult töötada ja ta muudab aeglaselt asendit, organ, mis peab kogu aeg tiksuma, peatuda ei tohi.Tihti on haiguse sündroomid seotud valudega, stenokardiaga või  vaja teha EKG, tegelikult on lihtsalt pinge. St. süda on oma telje suhtes muutnud asendit kuni 6 sm. See tekitab tohutu koormuse kindlale lihasele, mis tekitab omakorda häireid verevarustuses. Seda juhtub rohkem meestel, naistel vähem, neil kannatab rohkem alumine osa, ka sapipõis. Meeste enamus haigusi on seotud tugeva ja võimsa rinnakorviga, sest nad taluvad halvasti stressi. Mehed on füüsiliselt tugevad, stress môjub neile rinda, naistel kõhtu ja seal laabub kuidagi moodi.

Stressi mahavõtmiseks on naistel vaja rääkida sõbrannaga või karjuda, minna poodi ja osta midagi – stress kaob kohe. Naistel on vaja tekitada õnne tunnet.

Mehed ei oska stressi maandada erinevalt naistest. Naiste ülesanne on teha mehi õnnelikuks võttes nendelt psühholoogilise koormuse.Tugevad lihased on head, kuid pingestatult ei lase stressist väljuda.
Stressil on korjav, koguv mõju.
Tegime huvitava uurimuse. Teatud kindlates punktides jälgisime meridiaane. Kui naised ja mehed taluvad ühtemoodi stressi, siis mõne aja pärast naistel muutub stressi mõjul mingi tervise häda krooniliseks, meestel tekib selgelt väljendatud pataloogia. Mehed hoiavad valu endas kauem ja vabanevad halvemini.

Miks mehed tahavad napsutada peale stressi? Täiesti õigesti teevad, sest vastavalt kehale on neil suur süda. Südame ja mao vahel on seos. Magu tõmbub toitudes kokku ja see soodustab südame tööd. Järeldus –  meestel ei tohi kunagi kõht tühi olla, naistel on kõige tähtsam toita meest, mitte ilusasti riides käia. Stressi puhul surutakse magu järsult alla. Organismile on see väga ebameeldiv närviline seisund, ei saa aru, mis lahti, kuid kõik on halvasti, sellest tuleb vabaneda. Kui mehed võtavad 50 gr viina või konjakit, magu lõdvestub ja kehv tunne kaob.
Proovige peale stressi süüa, ei ole võimalik, sest kõik on spasmiline. Olles erutatud ja närveerides on õige lonks haaval juua vett ja sellega me hajutame pinged aeglaselt.

Meie organismis on 27 svinkterit, milles on tohutul hulgal spasmilisi närviretseptoreid, mis reguleerivad vererõhku, lihaspinget, hingamist, emotsioone. Ühest organist või süsteemist teise üleminekul on klapp, kus asub svinkter, näit. maost sapipõide, kust sapp suubub 12-sõrmiksoolde. Närvipingete puhul  reageerivad svinkterid, nad spasmeeruvad. Kõige tugevamad ja võimsamad svinkterid asuvad nabast 1 sõrme laiuse kõrgusel ja kolme sõrme laiuselt paremale ja vasakule. Kui  valutab kõht, siis tegelikult valutavad valu retseptoritega svinkterid. Kui lapsel valutab kõht, siis on see seotud pingetega kodus, lasteaias või teiste lastega. Lapsel pea ei valuta vaid spasmeeruvad närviretseptoritega svinkterid.

Svinkter, mis asub 12-sõrmiksoole ja sapipõie vahel on väga tundlik, tekib ebamugav surve tunne, häirub sapivool, kõhunäärme nõre vool ja 12-sõrmiksoole töö, pikapele võivad moodustuda kivid, vererõhk võib muutuda.

Tähtis ja võimas svinkter asub üleminekul peensoolest jämesoolde. Veidi allpool on pimesool ja tihti tekib just siin svinkteris spasm, mida ekslikult diagnoositakse pimesoole põletikuna. Pimesool opereeritakse ilmaasjata. Tegelikult tekkis valu emotsionaalsest pingest svinkteris.
Kõhuõõne haigete organitega ei tööta meil pea ega jalad, see on võimatu, ei saa tulemuslikult ravida organismi.

Mille poolest on head faradoteraapilised vööd?

Lihase või organi spasmi puhul ei saa momentaalselt midagi teha, sest üks koht tirib ja teine on lõtv. Pikkamööda saab faradoteraapiliste vöödega panna siseelundid normaalselt funktsioneerima. 1 kord nädalas kasutades vööd ei anna tuntavat tulemust.

Kõige tõhusam on vöösid kasutada õhtul päevase pinge mahavõtmiseks, et organism oleks öösel lõdvestunud olekus, et toimuks öine taastus. Faradoteraapilisi vöösid võib kasutada ka päeval, môjub hästi füsioloogiale.
Nt. selgroog ja tema lülid on seotud lihastega. Üks lihas tirib, teine on lõtv ja ainult väga aeglane mõjutamine paneb selgroo ja tema lülid õigesse asendisse. Päev päeva järel pehmelt mõjutades paljud situatsioonid hakkavad normaliseeruma, organid hakkavad õigemini funktsioneerima, väheneb lihaspinge ja inimene hakkab omandama normaalset rühti.

Faradoteraapilisel seljavööl on kaks tööpinda: eesmine ja tagumine. Tagumine tööpind haarab enda mõju alla kõik 5 eelpool nimetatud nimmeosa selgroo lüli, millega tuleb ümber käia eriti õrnalt ja ettevaatlikult. Esimene tööpind on piisav, et mõjutada kõhuõõne organeid nabast rinnakorvini, kus on maks ja kõhuõõne svinkterid ning te lahendate oma tervise probleemid.

Faradoteraapiliste vööde kasutajad teavad, et ükskord vöö soojendab üht, teinekord teist poolt, sest mõlemad pooled ei saa olla üheaegselt pinges, kas parem või vasak, eesmine või tagumine, üks või teine. Seal, kus on võimsam surve tekib alati pinge, vere seiskumine ja keha temperatuur on kõrgem.
Me ei tea, kus on pinged ja paisud, organism ise reageerib õigesti faradoteraapilistele vööde môjul.

Nimelt seetõttu hakkasid mind kohe huvitama faradoteraapilised vööd, sest aluste alus on taastada organismi õige funktsioneerimine.

Faradoteraapiliste vöödega tekib soojuse efekt, toimib mineraal- ja magnetteraapia, märjana tekib kiiremini torkimise tunne, retseptorid hakkavad lõdvestuma.
Teine moment – pinged tuleb maha võtta õhtul, kui ei ole aega, eriti naistel. Soovitan alati kõrgete kontsadega kingade kandjatele naistele, et hoidke õhtuti 7 min. jalgu soojas vees, et pingeid maha võtta. Neil ei ole aega, mõelge vaid! Ei ole 7 min. aega!
Tänapäeva naised töötavad palju peaga ja mõtlemine tekitab suure söögiisu. Meestel ei teki söögiisu, sest nende pea on loodud mõtlemiseks. Mõtlevad naised tahavad palju süüa, sest see tekitab pingeid kõhuõõne svinkterites. Naised ihkavad säilitada  kaunist figuuri ja hakkavad dieeti pidama, algab tõeline dissonants. Iseloom muutub ja me ei saa aru millest. Pehmuse kaotanud naisel hakkavad häiruma kõigi, eriti väikese vaagna organite töö.Selle tõttu on meil väga vaja maha võtta organismi kogunenud pinged. Ma ei ütle, et peame elama nagu 18. sajandil, me elame 21. sajandil, kuid, kallid naised, me peame õppima, kuidas vabaneda pingetest, et säilitada naiselikkus. Funktsionaalselt nõrgalt töötav maks ei tööta toitu korralikult läbi, toitained ladestuvad organismis laiali ning pole mingit tähtsust, kas te peate dieeti või ei, kaal ei lange nii vôi teisiti.

Selles seisneb paradoks. Eriti ilmneb see naistel alates 40-50 aastatest, sest selleks ajaks koguneb palju probleeme selgroos, puusade liikuvuses, jalgades ning see koormab kilpnääret ja maksa.
Ei saa öelda, et faradoteraapilised vööd on kallid või odavad, sest inimesed tavaliselt ei kujuta ette kui palju probleeme nad endale tekitavad ja kuidas meie vaene isiklik organism püüab  välja rabeleda. Me võtame sisse antibiootikume, hormoone, sööme E-toitu, rikume toitainete omastamist või koormame organismi üle, häirub vee omastamine, drenaaž, jne.
Organismile tekitatud probleeme saab taastada ka erinevate aparaatide ja vanaema meetoditega, kuid faradoteraapilistes vöödes on õnnestunult ühendatud erinevad teraapia liigid, mis üksteist täiendavad.

Faradoteraapilised vööd õigustavad end täielikult. Inimene ütleb, et kaelavöö ei aita, aitab küll. Peale kaelavöö tuleb kasutada ka seljavööd, sest ainult kaela ravimine üksi ei aita, sest kael on haigestunud muust, võib-olla maost, kergemaks läheb küll. Põhimõtteliselt faradoteraapilisi vöösid on soovitav kasutada komplektis, kaela üksi on raske ravida, ta on keeruline, peen ja tähtis, tema lihased on seotud rinnakorvi ja  kätega ning suunduvad sügavale. Naiste kaela tuleb suhtuda eriti tõsiselt. Kaelavööd võib kasutada ka päeva jooksul. Ta teeb pehmemaks ja rahulikumaks.