Prof. dr. Suškova. Vastused küsimustele

allikas: video venekeelne
www.fohow.org

Tänapäeva meditsiin kasutab edukalt fermente (ainevahetust põhjustav ja kiirendav orgaaniline aine), sellest tuleneb kõrgemate seente kasutamine.
Vanusega me kaotame fermentide stabiilsuse, meil halveneb vere, lümfi, rakkudevahelise vedeliku, jne. puhastusprotsess ning sellest tekivad haigused. Nt. vereanalüüsis on näha vere parasiidid jne.
Toksilised ained jaotuvad organismis järgmiselt. Toksiinide hulk, mis koguneb rakkudesse on vaid 3%, mitte 100%, kui rakkudesse koguneks rohkem kui 3%, siis inimene sureks. Verre koguneb ka vähe toksiine, lümfi koguneb 4%. Ülejäänud toksiinid kogunevad  koe rakkude vahelisse vedelikku (näit. lihas- või organi kude), pole tähtis millisesse.
Veri ei saa olla must, ta peab olema põhiliselt steriilne oma funktsiooni täitmiseks.
Lümf ka ei saa olla must, kuigi ta korjab mustust. Asi pole lümfis vaid lümfi sõlmedes, mis puhastavad lümfi vedelikku. Mustust täis lümfi sõlmedest tekivad onkoloogilised haigused.
Tänapäeva meditsiini põhiküsimus on rakkudevahelise vedeliku puhastamine toksiinidest  mitte organite ravi.
Kui rakkude vaheline vedelik on täis toksiine, siis rakk ei saa töötada, ta retseptorid kaotavad tundlikkuse.

Nt. raku retseptorid ei tunne ära suhkrut ning ei omasta teda, seega on avatud tee suhkruhaigusele jne., sealjuures me murrame pead haiguse algpõhjuse üle. Nt. südame müokardis on väga palju lümfi sooni. Seal peab olema iga rakk hästi töökorras ja kõik puhastatud, sest süda peab töötama vahetpidamata kogu elu.  Stressi, vale hingamise, toksiinide tõttu tekivad ummistused.
Naistel töötab süda paremini, sest neil on veel üks drenaaž – kuupuhastus, iga kuu, neid aitavad mingil moel hormoonid. Meestel seda ei ole ning nende süda hakkab kannatama, kõik koguneb, mingi väike tõuge ja ongi insult, infarkt ja küllalt kiirelt. Nt. kui on tekkinud mikroinfarkt, siis organismi ülesanne on haiguskolle kiirelt puhastada, et ei nakatuks naaberrakud.
Tänapäeval kogu meditsiin pöördub fermentide poole, selles mõttes on kõrgemad seened ideaalsed. Nad sisaldavad looduse poolt kõiki fermente väga heades proportsioonides.
Kõrgemad seened on hästi toitvad rakkudele mitte meile teiega, nad on rakutoit. Kõrgemates seentes on möödapääsmatu valik vajalikke toimeaineid erinevate kudede rakkudele ja rakkudevahelisele vedelikule.

Firma “Fohow” tooted sisaldavad kõiki toitaineid imelises kombinatsioonis erinevatest seentest, mis soodustavad rakkude taastumist, isegi väike kogus mõjub. Toodete koostis on äärmiselt proportsionaalne ja toodetud täpselt, tunnnetades sügavalt hiina sajanditepikkust traditsioonilist meditsiini.
Tuleb silmas pidada, et meie teiega oleme seestpoolt piisavalt mustad.
Kõik inimesed tahavad otsekohe terveks saada.
Olen teile rääkinud, kui aeglaselt lihased ja organid lõdvestuvad ning võtavad õige asendi. Sama aeglaselt annavad……..
Toitained saabuvad rakku, mis töötatakse läbi. Toitained lähevad verre ja mittevajalik lümfi sh. jämedad valgud, viirused, bakterid, vanad rakud, jne.
Kujutage ette kui me äkki laseme organismi suurtes kogustes aineid, mis lähevad vereringesse või lümfisüsteemi. Me sureme või saame tugeva haiguse ägenemise. Organism ei suuda vastu panna suurtele doosidele, lümfisüsteem ei suuda läbi töötada suurt kogust vabanenud mustust, ta ummistub.
Mida rohkem on teil kroonilisi haigusi, seda väiksemad olgu toodete doosid.
Kõige tähtsam on toodete õiged kogused. Te peate alustama väikestest kogustest, ärge kiirustage. Väikeste dooside puhul inimene ütleb, et ei aita, aitab küll. Tulemus tuleb omal ajal. Isegi toodete väikeste koguste puhul tekib mõnikord haiguse teravnemine st. kogused on liiga suured konkreetsele inimesele.

Võivad tekkidad nina-, kõrva-, ja kurguhaigused või nende ägenemine, so. limanahkadega seotud haigused. See on organismile kõige lihtsam tee vabaneda liigsest –  nohu, kõha, naistel valel ajal kuupuhastus, mingid voolused. Kiire puhastumine algab limanahkade kaudu.Selles situatsioonis on kõige tähtsam võtta tooteid vähe. Mingil momendil võite  sissevõetava toodete koguseid hakata järk-järgult suurendama.

Tee “Liuwei” on suurepärane, temast võib alata toodete tarbimist.
Esialgu tuleks organismile anda reguleerivaid tooteid “Linchzhi” või “eliksiir “Fohow”, et organism suudaks puhastusele vastu panna. Doosid oleksid 2-3 ml mitte rohkem või hoopis vähem, oleneb inimesest.
Kui teil toote väikese koguse puhul on kõik normaalne, võite doose veidi suurendada.
Eriti ettevaatlik tuleb olla vanematel inimestel. Noored taluvad tooteid hästi, sest nende ainevahetus töötab, pole ummistusi ja seetõttu organism talub puhastust kergemini. Mu tütar jõi ära esimest korda 0,5 flakooni, järgmisel päeval teise poole ja kõik oli korras.
Soovitan siiski alustada väikestest doosidest, järk-järgult üle minnes suurematele, küll jõuate.

Pea probleemide puhul alustada “Linchzhi” kapslitega.
Hiljem võib hakata kasutama “Sanbaod”, ta võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni eriti kroonilistel haigetel, mis läheb aja jooksul üle. “Sanbao” on tugeva toimega toode, mõjub hästi liigestele. Juhtus, et võttes “Sanbaod” jäid terve pere täiskasvanud haigeks, kõik olemasolevad tervise hädad ägenesid, kuid lapsed ei haigestunud. Nad ehmatasid, et on saanud viiruse.
Iga inimene reageerib toodetele isemoodi, seega lähenemine peab olema individuaalne.

Kõige varem 3 nädala pärast võib üle minna organismi puhastusele.
“Sanquin” on imeline puhastav eliksiir, eriti soolestikule.
Toitvad tabletid “Gaogian” on suurepärane kõhukinnisuse puhul.

Milles on firma “Fohow” Ca imendumise saladus? Ca kapslid on tehtud õli baasil ja kõik õli preparaadid lähevad lümfi süsteemi,sealt maksa, mitte verre. Lümf läheb kiiremini maksa kui veri ja seetõttu me omastame Ca. Ca koguneb maksa ja on talle väga tähtis element.
”Sjuchinfu” kapslid sisaldavad nattokinaasi (sojaubade töötlemisel saadav produkt). Nattokinaas on hea väljanägemise e. noorendamise ferment. Tal on imekspandav omadus vähendada kollageeni lagunemist. Kollageen on organismi aluste alus, ta on lihastes, nahas, sidekoes, jne. Vananedes kollageeni valk laguneb ja taastub halvasti. “Sjuchinfu” kapslites on koos nattokinaas ja viinamarja seemned, seega on toode väga efektiivne ja imekspandava mõjuga.  Kesk-Aasias süüakse palju viinamarju koos seemnetega. Nad elavad kaua ja on ilusad. “Sjuchinfu” on pehme mõjuga.

Võttes mingit toodet nt. 2 nädalat, siis pidage vahet ja järgmisena võtke eraldi nt. “Sjuchinfu”-d.
Üle 2 toote ühel ajal pole soovitav tarvitada.
Tooted puhastavad väikeseid vere- ja lümfisooni ning lähevad organismis kõige suurema vajadusega kohta, mille organism ise valib, haiged struktuurid muutuvad aegamisi.
Limanahkade rakud uuenevad iga 2 päeva tagant. Günekoloogiliste haiguste ka rindade,munasarjade hädade puhul tuleb asja jälgida peale 3-ndat tsüklit.
Maksa ja kilpnäärme rakud taastuvad minimaalselt poole aastaga, kuid nad taastuvad.
Luu rakud uuenevad veel aeglasemalt, luu võtab küll Ca vastu, kuid see veel ei tähenda, et taastuksid luu struktuurid.
?…………..rakud taastuvad veelgi aeglasemalt.
“Kiirusta aeglaselt” – sina võta toodet ja kuula nõuannet.
Toodetel on raviv-profülaktiline mõju, toodetud steriilselt, mis on tähtis.
Toodete mõju organismile on üldine. Nt. hakates tarvitama tooteid peavalu puhul, võib pea esialgu ikka valutada, kuid suureneb üldine jõud. See näitab, et organismist hakati välja viima toksiine, seoses sellega satuvad kõige suurema löögi alla väljutusorganid – maks läbi sapi ja neerud läbi kusepõie. Pöörduksin jälle faradoteraapiliste vööde poole, millega oleks vaja luua väljutusorganitele normaalsed tingimused, siis oleks ravi tulemuslik ja õigustaks ennast.
Kolme kuu pärast vaatame, millised haigused on järele jäänud ja nendega hakkame tööle.

Tooted ei asenda raku tööd, nad  parandavad raku toitumist, annavad võimaluse raku retseptoritel taastuda, et rakud saaksid valida ja haarata oma töökorras retseptoritega vajalikku toitu. Vastasel juhul toitained ujuvad rakuvahelises vedelikus ja rakk ei suuda neid omastada.
Firma “Fohow” loodustooted on ühed vähesed, mis aktiveerivad raku retseptoreid.
Kui puhastada rakkude vaheline vedelik, siis rakkudel on võimalus poolduda, haiged rakud asendatakse tervete rakkudega, st. vana haige rakk elab ettenähtud elu ja tema asemele tekib uus terve rakk tänu toodetele. Nt. vere rakk kannatab viiruse või bakteri tõttu, kuid ta on veel elus. Teda on vaja kiirelt kõrvaldada, et ta ei paljuneks ega tekitaks uusi haigeid rakke. Organismi kaitserakk ei tunne onkoloogilise haiguse puhul vale rakku ära, sest ta ei suuda liikuda mustust täis rakuvahelises vedelikus, tal ei ole jõudu, laseb valel rakul elada ja paljuneda.
Keemilised preparaadid võivad aidata meie rakke, kuid soovitav on tarvitada looduslikke ja pealegi on firma “Fohow” tooted vedelad, mis imenduvad kiiresti, isegi juba läbi suu limanaha. …………………………………………………………………………………………………………………………………

Papilloonid on viirusinfektsioon ja nende olemasolu näitab maksa seisukorda, mille ülesanne on kõrvaldada mürgid. Lümfisooned korjavad ka maksast mürke, mida puhastatakse lümfisõlmedes. Sel ajal aktiveeruvad lümfotsüüdid koos kilpnäärme hormoonidega.
…………………………………………………………………………………………………………………………………

Autoimmuunsüsteemi haigused tekivad, kui organism hakkab välja töötama antikehi, mis hävitavad organismi õigeid rakke.
…………………………………………………………………………………………………………………………………

Faradoteraapiliste vööde puhul ei ole tegemist soojendamisega, tegu on keha temperatuuriga. Kasutades vööd tekib torkimise ja higistamise tunne st. lihased lõdvestuvad. Tähtis on, et lõdvestuksid sügaval asuvad lihased, nt. piki selgroogu. Sügaval organismis asuvaid lihaseid me ei suuda ega saa lõdvestada, nad ei ole meie juhitavad, nad kuuluvad teise regulatsiooni. Pealmisi lihaseid me saame lõdvestada, nt. kätt või jalga, teha massaaži, võtta dušši. Võtke vöö ära, kui ta ei torgi, sellel etapil olete oma eesmärgi saavutanud. Ülejäänud pinged jätke järgmiseks korraks, sest lihast ei saa koheselt korrastada. Vaja on aega. Mõnikord tekib torkimise ja soojuse tunne 40 minutiga, teinekord 2 tunniga ei juhtu midagi. Järgmine kord tekib kohe torkimise ja soojuse tunne, st. pealmised lihased on enam-vähem korras, kuid sügaval asetsevad lihased hakkavad aega mööda lõdvestuma, mitte äkki ega kohe. Vööde toime ja ravi on aeglane ja nad annavad selgroole sh. nimme lülidele tuge, neil on pehme mõju.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Põlvevalude puhul kasutada jala- või seljavööd, võtta sisse eliksiir “Sanbaod”. Põlvevalud on seotud kuiva sidekoega, seal ei ole lümfisooni. Vanadusega tekivad sidekoe probleemid, nad venivad,
mis tuleks peatada. Sidekude muutub aeglaselt ja võtab aega, et tema valk hakkaks õigesti moodustuma. Kollageen on kõikide sidekudede koostises, tuleks võtta ”Sjuchinfu” kapsleid, kus on nattokinaas, ka Ca kapsleid, teha kohalikku ja üldist ravi.
…………………………………………………………………………………………………………………………………

Lümfostaas tekib tihti rinnakovi rikutud liikuvusest. Lümf korjatakse alt ja liigub üles. Lümf ei ole tsirkuleeriv vedelik nagu veri.
…………………………………………………………………………………………………………………………………

Ravimi allergia puhul ravim saabus organismis rakuvahelisse vedelikku ja kui ravim jääb sinna pikemaks ajaks ega lähe kuhu vaja, siis hakkavad talle mõjuma antikehad. Kõigele, mida me sööme või joome, on kaks võimalust, kas jääb organismi või tuleb välja.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Teismelised on tihti ülekaalulised, lapsena olid nad normaalkaalus. See näitab, et kogu organismi töö on häiritud, ka maks, mis ei täida oma ülesannet. Kuni 40. eluaastani on inimese tervis korras ja siis tekivad haigused ning kehakaal tõuseb. Kas sööme liiga palju või millest me kõik ujume rasvas? See on jälle funktsionaalselt nõrk maks e. rikutud toitainete omastamine.
Millega puhastada maksa: esiteks – mitte üle süüa, teiseks – mitte üle süüa ööseks.

Haige mao, maksa jne. puhul ei ole teil küllaldaselt fermente ja söödud valgud ladestuvad veresoontesse, lümfi jne., tekivad trombid jne. Ei saa õelda, et maks on halb, tegelikult on toksiinide halb väljutamine e. halb organismi puhastumine.

Vegeto-sosudestnaja düstoonia? on tingitud pinnapealsest hingamisest ja sel juhul on alati tegu veresoonkonna üleerutuvusega. Organite töö toetamiseks liitub närvi- ja endokriinsüsteem. Närvisüsteem paneb kilpnäärme aktiivselt tööle, et viimane eritaks organismi puhastamiseks rohkem hormoone.

Edasi tekib skleroosi protsess, mis võib olla tingitud naishormoonide ülekaalust. Miks tekib hormoone üle normi? Miks organism ise ennast hävitab? Kui organism ise ennast ei puhasta, siis toimub puhastumine hormoonsüsteemi arvel. Viga algab siit.
…………………………………………………………………………………………………………………………………

Reumatoidartriit tekib valkude ladestumisest liigestes, sidekoes, veresoontes ja sel moel tekivad nimetatud kohtades vigastused. Reumatoidsed haigused tekitavad veel omakorda autoimmuunhaigusi, so. väga sügav haigestumine. Praegusel ajal on palju suundi autoimmuunhaiguste raviks, kuid tegelikult aitab ainult ensüümoteraapia (elusrakkude keemilisi protsesse mõjutav valk).
…………………………………………………………………………………………………………………………………

Me elame kauem, kuid organism on hakanud kiiremini vananema , sest võimust on võtnud ainevahetushaigused nagu reumatoidartriit, hüpertoonia, diabeet, ka depressioon, mis samuti kuulub autoimmuunhaiguste hulka. Organism vananeb kiiremini ka lõpututest stressidest, inimene ise piitsutab ennast. Nt. solvumise puhul inimene läks vanasti kirikusse palvetama ja tal oli kergem andestada. Solvumine töötab teie enda vastu. Te segate organismi solvumise ja muude psühhholoogiliste situatsioonidega,  ei lase töötada oma fermentsüsteemil. Isegi onkoloogilised haiguste algpõhjus on stress. Kõik süsteemid meie organismis on pinge all. Kas organism suudab töötada pinge all pidevalt? Organism elab surve all endokriinsüsteemi ületöötamise arvel, millest tekivad omakorda haigused.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Haigusi on palju ja neid on raske välja ravida. Meditsiini ülesanne on haiguste ennetamine. Firma “Fohow” toodetega me teeme tohutu profülaktilise töö. Me anname võimaluse organismile vabaneda vanaduse haigustest nagu onkoloogia, insult, infarkt, diabeet, jne. Mida varem me sellega alustame, seda parem.  Organismi eesmärk on elu, kui te annate talle võimaluse paraneda, ta kasutab seda alati.
Raku eesmärk on elu, see on liikumine.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Organismi vedelikel peab olema hea surve alt üles, ka pähe. Pinges kaela lihaste puhul mõtted ei liigu ja te elate ühes tasapinnas, kas minevikus või ulmelises tulevikus, te ei suuda end asetada olevikku.

Leave a Reply