Loengud

fooniksToimumise koht:
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
Sissepääs Reimanni tn-lt Narva kohviku uksest paremale, kellanupp “koolitus”.
* * *
HELVE loengud: Joome Liuwei teed. Osalus 3 €.
NELJAPÄEV 02. november oktoober 18.00 “Viie elemendi teooria, enese tervendamise teadmised”.
NELJAPÄEV 09. november 18.00 “Hiina Yang-sheng tervisekultuur ja inimese tervis”.
* * *

14.-15. oktoober Moskvas Hiina Traditsioonilise Meditsiini Foorum 2017.
* * *
28.-29. oktoobri Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn( Paldiski mnt 4) ÄRIKOOLITUS. Pilet 80 € (sisaldab kohvipausi). Treeningu viib läbi Fohow Ärikolledži FITA viitsepresident, kõrgelt hinnatud treener Juri Sudajev.
Fohow äpp info pidamiseks oma grupi inimeste kohta (Fohow eCommerce App), uus kingituste saamise süsteem FB+ pallid, teistsugused promod nagu „Ambassadööri karikas“, aastapäeva tähistamine ookeanilaeval jt. Kasulikud teadmised Fohow äri ja juhtimise valdkonnast – pühendamine jõukuse maailma.
* * *
1.-5. november lektorid Hiinast seminarid, meistriklass, väljaõpe. “Fohow uus visiitkaart” – taastav seerum mineraalidega:
1. november Rakveres
2. novembril Pärnus
3. novembril Tartu Loodusmaja Lille 10. Algus kell 17 (Tartu kohtumaja taga, kesklinnas). Parkimine Lille tänaval 1,5 tundi tasuta, alates kell 18 tasuta.
4. novembril Jõhvis
5. novembril Tallinnas
* * *
12.-14. november Riias treening “Fohow uus visiitkaart” – taastav seerum mineraalidega (Lääne-Euroopa riikidele). Põhjaliku ülevaate tootest, selle mõjust, kasutamise võimalustest ja tulemustest otse taastava seerumi väljatöötajalt pr Jennifer Zhang’ilt ja tema meeskonnalt.
* * *
Soodustusi pakume esinduse poolt eelkõige neile, kes koolitustel käivad!
Andke inimestele võimalus leida tee tervisetoodeteni, YANG-SHENG TERVISEKULTUURI juurde!
* * *
PERE NÕUSTAMINE KODUS kokkuleppel. Lisaks 5 elemendi tervisekaart, enesetervendus magnetteraapilisel 3D madratsil. Kestus 1-3 tundi. Koduvisiit 25-30 € tund.
***
Individuaalne tasuta ÄRINÕUSTAMINE kokkuleppel.
***

Loengud oma ala asjatundjatelt:
Loengud väljasõitudega vastavalt kokkulepetele.

HELVE PETTAI – tervis loodusest, Hiina traditsioonilise tervisekultuuri ja loodusravi konsultant, iidsed Hiina imperaatorite salaretseptid, 2003-ndast aastast otseturunduse finantskogemus, 2008-ndast ainult Rahvusvaheline Korporatsioon FOHOW.

LEHO ALLEKAND – alates 1994-ndast aastast õppinud, tegelenud ja uurinud Hiina Meditsiini ja Taoismi, s.h. Hiina meditsiini Koolitus Nei-Jing koolkond. Daoistlik sümboolika, 2-tunnised energiakanalite rütmid, Fu-xi oktogramm. Astroloogilised seosed.

RENE BÜRKLAND teeb hiina meditsiini diagnostikat, akupunktuuri ja koolitusi. Rene on lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli akupunktuuri erialal, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja Tallinna Ülikoolis psühholoogia. Lisaks on Rene läbinud tuina ja akupunktuuri koolituse Hiinas Nanjingi ülikoolis. Täpsem info: www.hiinameditsiin.ee

MARTIN TOHT füsioterapeut. Ta on lõpetanud 2008 aastal Tartu Ülikoolis magistriõppe füsioteraapias. Oma teadmisi on ta täiendanud arvukatel eriala koolitustel Eestis, Soomes ning Trigenicsi koolitustel Inglismaal. Tema õpetajad on oma ala tõelised tipud: Timo Rantala (ortopeedilise osteopaatia koolkonna rajaja), dr Allan Austin Oolo (Trigenicsi ravisüsteemi arendaja), Lauri Rannama (Eesti üks parimatest füsioterapeutidest). Flexion-distraction („painutus-pikisuunaline venitus”) ravi manuaalteraapia laual „ManuThera”. Täpsem info: www.taastusravi.com

JULIA KOROBOVA – terapeut, arst-homöopaat, õppinud idamaade meditsiini Belgias (diplom Belgia Riiklik Ülikool), Riias ja Moskvas, Traditsioonilise Hiina Meditsiini praktik, kasutanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini põhimõtteil loodud ravivõimalusi
***

Lisaks:
Helve Pettai- “Rahakoti tervis”
Leho Allekand- Astroloogilised konsultatsioonid
Rene Bürkland- Keele-, pulsidiagnostika, nõelravi
Martin Toht – kaasaegne taastusravi
Julia Korobova- Bioresonants diagnostika
***
Miski ei kahjusta inimmehhanismi, meie organeid, seda bioloogilist maja, kus me elame, nii kiiresti ja põhjalikult kui lahendamata negatiivsed mõtted ja tunded, mida me endaga kaasas kanname mingist minevikuhetkest, mis meie meelest määratleb ära, kes me oleme ja mis meist saab. Üks esimesi samme tervikliku elamise suunas on andestamine. Elu on andmine, mitte võtmine.
— Neale Donald Walsch