Hambapasta “Fohow” korditsepsiga

Hambapasta-hõ
Komplektis on 2 *140 gr tuubi. Koosneb kahest erineva toime ja koostisega hambapastast – „HOMMIK“ puuvilja maitsega, „ÕHTU“ mündi maitsega. Selle eesmärgiks on suu hügieeni erinevate nõudmiste täitmine hommikul ja õhtul. Hommikune on puuviljamaitseline, sisaldab ka korditsepsi ekstrakti, hävitab baktereid, on valgendava toimega. Õhtune on rahustav piparmündi maitseline, sisaldab samuti korditsepsi ekstrakti, bakterite eemaldamine ja nende paljunemise takistamine. Normaliseerib suuõõne ph-tasakaalu, on antibakteriaalse ja desinfitseeriva toimega, kaitseb tõhusalt igemeid ja hambaid.
Hammaste tugevdamise profülaktika:
Korditsepsi ekstrakt ning teised taimsed osised parandavad suuõõne haavandeid, igemete põletikku, igemete veritsemist, halba suulõhna, kaariest jt. suuõõne haigusi, normaliseerivad mikrofloorat, säilitavad terved hambad.
Muud kasutusvõimalused:
Sääsehammustuste sügelus, paistetus ja põletik alaneb, naha põletuste ja külmumise haavad ja armid paranevad, aitab kurgupõletiku ja suuõõne haavandite puhul, lahendab avitaminoosi probleemi, aitab vistrikute, vooluste puhul, jne.
Korditseps liblikaga
Hiina Korditseps. Kõrvuti ženšeni ja pantidega kuulub korditseps hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) „pärlite kolmikusse“.

Leave a Reply