Fohow tervendavad püksid

liuwei
liuwei Fohow funktsionaalne pesu on kõrgteaduslik arendus uusimatest saavutustest tekstiilitööstuses, materjaliteaduses, meditsiinis, bioloogias jm. Toode eritab loomulikust keskkonnast aglutinatsiooni (kokku-kleepumise) teel magneetilisi valguselaineid (elulained) lainepikkusega 4-14mikronit. Inimese normaalkehatemperatuuri korral pesu imab ja reguleerib energiat väliskeskkonnast ning suunab seda pidevalt inimese keha suunas. Sellise protsessi kaudu toimub organismi rakkude ja veemolekulide aktiveerimine, paraneb vereringe, normaliseerub metabolism ja tõuseb immuunsus.
TURMALIIN (energeetiline Imperaatorite kivim) – looduslik silikaatne mineraal, mis koosneb paljudest inimorganismile kasulikest elementidest nagu magneesium, alumiinium, raud, boor ja paljud teised mikroelemendid. Turmaliin eraldab pikalainelist infrapunakiirt, mis tungib sügavale keha kudedesse, soojendab rakke, stimuleerib vereringet ja organismi ainevahetust.
Funktsionaalsed tervendavad püksid FOHOW normaliseerivad mikrotsirkulatsiooni alumises kehaosas ja jalgades, on põletikuvastase ja antibakteriaalse toimega, eemaldades ebameeldivad lõhnad, sügeluse ja ebamugavustunde suguorganite piirkonnas. Profülaktiline toime erinevate kuse- ja suguhaiguste puhul nagu põiepõletik, sage urineerimine, hemorroidid, eesnäärme haigused, menstruaaltsükli häired. Efektiivselt taandab lihasvalud jalgades, omab head toimet istmikunärvile, alajäsemete veresoonte põletikele, reumatoidartriidile ja teistele liigesehaigustele, ühtlasi kompleksne profülaktiline ja tervendav toime. Turmaliiniga tooted kaitsevad elektromagnetlainete eest, soodustavad mürkainete väljumist organismist, aitavad põletada kaloreid ja kiirendada tselluliidi vähenemist. Õrn materjal on õhku läbilaskev ja higistamisvastane. Püksid sobivad kandmiseks aastaringselt.
Koostis:
Püksid: 93% pikakiuline puuvill, 7% spandeks
Aluskiht: 95% spetsiaalne funktsionaalneFOHOW materjal, 5% spandeks.

Leave a Reply