Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Loengud toimuvad regulaarselt kord kuus

 

fooniks

 

Toimumise koht:
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
Sissepääs Reimanni tn-lt Narva kohviku uksest paremale, kellanupp “1”.
* * *
NELJAPÄEV 21. nov. 18.00-21.00 “TERVIS ja TASASKAAL, 5 ENERGIAT”. Lisaks 5 elemendi seosed sinu isikliku sünnikoodiga, nõustamine. Registreeru päev varem. Osalus 10 €.
* * *
REEDE 22. nov. TERVISEPÄEV – INIMENE ELAB kuni elavad tema VERESOONED. Kapillaaroskoop annab sulle võimaluse vaadata oma kapillaaride tervist. Nõustab Viilo Vaike. Osalustasu 5 €.
* * *
TÖÖPÄEV 11-18 BIOENERGOREGULATSIOON. Meridiaanid puhtaks, energiad liikuma BEM aparaadi abil. Seansi tasu 20 €. Prooviseansile, registreeru: Vaike 5615 1061.
* * *
7.  detsember PÜHAJÄRVE PUHKEKESKUSES 13-18 TERVISEPÄEV ja alates 19-st MEIE JÕULUPIDU!

* * *

23. – 29. detsember JÕULUPÜHA. Kontor suletud.

30. detsember avatud 11.00-18.00

31. detsember – 1. jaanuar UUSAASTA. Kontor suletud.

2. jaanuarist avatud.

* * *

Jagame kogemusi ja saadud teadmisi – tule kuulama!
YANG-SHENG TERVISEKULTUUR
Kapillaaroskoop uuring 5 €
Meridiaanide avamine BEM aparaadiga 20 € tund
Astroloogiline nõustamine 15 € tund
Valupalsamiga proovikuur tasuta
Ilu-ja nooruse õppetund tasuta
Pakume Liuwei teed jne.
* * *

Andke inimestele võimalus leida tee tervisetoodeteni, YANG-SHENG TERVISEKULTUURI juurde!
* * *
PERE NÕUSTAMINE KODUS kokkuleppel. Lisaks 5 elemendi tervisekaart, enesetervendus magnetteraapilisel 3D madratsil jne. Kestus 1-3 tundi. Koduvisiit 25 € tund.
***
Individuaalne ÄRINÕUSTAMINE kokkuleppel.
***

Loengud oma ala asjatundjatelt:
Loengud väljasõitudega vastavalt kokkulepetele.

HELVE PETTAI – tervis loodusest, Hiina traditsioonilise tervisekultuuri ja loodusravi konsultant, iidsed Hiina imperaatorite salaretseptid, 2003-ndast aastast otseturunduse finantskogemus, 2008-ndast ainult Rahvusvaheline Korporatsioon FOHOW.

LEHO ALLEKAND – alates 1994-ndast aastast õppinud, tegelenud ja uurinud Hiina Meditsiini ja Taoismi, s.h. Hiina meditsiini Koolitus Nei-Jing koolkond. Daoistlik sümboolika, 2-tunnised energiakanalite rütmid, Fu-xi oktogramm. Astroloogilised seosed.

RENE BÜRKLAND teeb hiina meditsiini diagnostikat, akupunktuuri ja koolitusi. Rene on lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli akupunktuuri erialal, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja Tallinna Ülikoolis psühholoogia. Lisaks on Rene läbinud tuina ja akupunktuuri koolituse Hiinas Nanjingi ülikoolis. Täpsem info: www.hiinameditsiin.ee

MARTIN TOHT füsioterapeut. Ta on lõpetanud 2008 aastal Tartu Ülikoolis magistriõppe füsioteraapias. Oma teadmisi on ta täiendanud arvukatel eriala koolitustel Eestis, Soomes ning Trigenicsi koolitustel Inglismaal. Tema õpetajad on oma ala tõelised tipud: Timo Rantala (ortopeedilise osteopaatia koolkonna rajaja), dr Allan Austin Oolo (Trigenicsi ravisüsteemi arendaja), Lauri Rannama (Eesti üks parimatest füsioterapeutidest). Flexion-distraction („painutus-pikisuunaline venitus”) ravi manuaalteraapia laual „ManuThera”. Täpsem info: www.taastusravi.com

JULIA KOROBOVA – terapeut, arst-homöopaat, õppinud idamaade meditsiini Belgias (diplom Belgia Riiklik Ülikool), Riias ja Moskvas, Traditsioonilise Hiina Meditsiini praktik, kasutanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini põhimõtteil loodud ravivõimalusi
***

Lisaks:
Helve Pettai- “Rahakoti tervis”
Leho Allekand- Astroloogilised konsultatsioonid
Rene Bürkland- Keele-, pulsidiagnostika, nõelravi
Martin Toht – kaasaegne taastusravi
Julia Korobova- Bioresonants diagnostika
***
Miski ei kahjusta inimmehhanismi, meie organeid, seda bioloogilist maja, kus me elame, nii kiiresti ja põhjalikult kui lahendamata negatiivsed mõtted ja tunded, mida me endaga kaasas kanname mingist minevikuhetkest, mis meie meelest määratleb ära, kes me oleme ja mis meist saab. Üks esimesi samme tervikliku elamise suunas on andestamine. Elu on andmine, mitte võtmine.
— Neale Donald Walsch