Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Loengud toimuvad regulaarselt kord kuus

 

fooniks

 

Toimumise koht:
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
Sissepääs Reimanni tn-lt Narva kohviku uksest paremale, kellanupp “1”.
* * *
NELJAPÄEV 24. okt. 18.00-21.00 “TERVIS ja TASASKAAL, 5 ENERGIAT”. Lisaks 5 elemendi seosed sinu isikliku sünnikoodiga, nõustamine. Registreeru päev varem tel. 502 3304 Helve. Osalus 10 €.
* * *
REEDE 25. okt. TERVISEPÄEV – INIMENE ELAB kuni elavad tema VERESOONED. Kapillaaroskoop annab sulle võimaluse vaadata oma kapillaaride tervist. Nõustab Viilo Vaike tel. 5615 1061. Osalustasu 5 €.
* * * 

NELJAPÄEV 31. okt. 18.00-21.00 “TERVIS ja TASASKAAL, 5 ENERGIAT”  Rävala 8 Büroohoone, tuba 207 (B korpus, 2.korrus). Lisaks 5 elemendi seosed sinu isikliku sünnikoodiga, nõustamine. Registreeru tel.55512348 Mari. Osalustasu 15 €.

* * * 

TÖÖPÄEVADEL 11-18 BIOENERGOREGULATSIOON. Meridiaanid puhtaks, energiad liikuma BEM aparaadi abil. Seansi tasu 20 €. Tule prooviseansile, registreeru: Vaike 5615 1061.
* * *

Pakume inimestele võimalust leida tee looduslike tervisetoodeteni, YANG-SHENG TERVISEKULTUURI juurde!
TEENUSED:
Kapillaaroskoop uuring 5 €
Meridiaanide avamine BEM aparaadiga 20 € tund
Astroloogiline nõustamine 15 € tund
Valupalsamiga proovikuur tasuta
Ilu-ja nooruse õppetund tasuta
Pakume Liuwei teed jne.
* * *

SOODUSPAKKUMISED PÕHITOODETELE ja PÜSIKLIENTIDELE!  Küsi alati!

Hinnakiri Fohow toodetele 2019/20.a.

2020 Fohow hinnakiri

* * *
PERE NÕUSTAMINE KODUS kokkuleppel. Lisaks 5 elemendi sünnikood, enesetervendus magnetteraapilisel 3D madratsil jne. Kestus 1-3 tundi. Koduvisiit 25 € tund.
***
Individuaalne ÄRINÕUSTAMINE kokkuleppel.
***

LOENGUD ASJATUNDJATELT:
Loengud väljasõitudega vastavalt kokkulepetele.

HELVE PETTAI – tervis loodusest, Hiina traditsioonilise tervisekultuuri ja loodusravi konsultant, iidsed Hiina imperaatorite salaretseptid, 2003-ndast aastast otseturunduse finantskogemus, 2008-ndast ainult Rahvusvaheline Korporatsioon FOHOW.

LEHO ALLEKAND – alates 1994-ndast aastast õppinud, tegelenud ja uurinud Hiina Meditsiini ja Taoismi, s.h. Hiina meditsiini Koolitus Nei-Jing koolkond. Daoistlik sümboolika, 2-tunnised energiakanalite rütmid, Fu-xi oktogramm. Astroloogilised seosed.

RENE BÜRKLAND teeb hiina meditsiini diagnostikat, akupunktuuri ja koolitusi. Rene on lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli akupunktuuri erialal, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja Tallinna Ülikoolis psühholoogia. Lisaks on Rene läbinud tuina ja akupunktuuri koolituse Hiinas Nanjingi ülikoolis. Täpsem info: www.hiinameditsiin.ee

MARTIN TOHT füsioterapeut. Ta on lõpetanud 2008 aastal Tartu Ülikoolis magistriõppe füsioteraapias. Oma teadmisi on ta täiendanud arvukatel eriala koolitustel Eestis, Soomes ning Trigenicsi koolitustel Inglismaal. Tema õpetajad on oma ala tõelised tipud: Timo Rantala (ortopeedilise osteopaatia koolkonna rajaja), dr Allan Austin Oolo (Trigenicsi ravisüsteemi arendaja), Lauri Rannama (Eesti üks parimatest füsioterapeutidest). Flexion-distraction („painutus-pikisuunaline venitus”) ravi manuaalteraapia laual „ManuThera”. Täpsem info: www.taastusravi.com

JULIA KOROBOVA – terapeut, arst-homöopaat, õppinud idamaade meditsiini Belgias (diplom Belgia Riiklik Ülikool), Riias ja Moskvas, Traditsioonilise Hiina Meditsiini praktik, kasutanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini põhimõtteil loodud ravivõimalusi
***

Lisaks:
Helve Pettai- “Rahakoti tervis”
Leho Allekand- Astroloogilised konsultatsioonid

Viilo Vaike – Bioenergiamassaaž
Rene Bürkland- Keele-, pulsidiagnostika, nõelravi
Martin Toht – kaasaegne taastusravi
Julia Korobova- Bioresonants diagnostika
***
Miski ei kahjusta inimmehhanismi, meie organeid, seda bioloogilist maja, kus me elame, nii kiiresti ja põhjalikult kui lahendamata negatiivsed mõtted ja tunded, mida me endaga kaasas kanname mingist minevikuhetkest, mis meie meelest määratleb ära, kes me oleme ja mis meist saab. Üks esimesi samme tervikliku elamise suunas on andestamine. Elu on andmine, mitte võtmine.
— Neale Donald Walsch