Tere tulemast Korditsepsi veebilehele
Close
Narva mnt 10-1 Tallinn 10124
(+372) 5023304 info@korditseps.ee

Traditsioonilised ravimeetodid, garanteeritud mõju! Tere tulemast Korditseps veebilehele!

Meie tooted on kõik looduslikud ning ei sisalda kahjulike keemilisi elemente

Kõik tooted on hoolikalt valitud, et pakkuda organismile terviklahendust kasulike ainete näol

Meie tootevalikus on erinevaid ravimeid, mis aitavad kaasa Teie immuunsussüsteemile.

  • KORDITSEPS OÜ
    Reg.kood 11646165
  • Narva mnt 10-1 Tallinn 10124 
  • EE572200221045826675

KORDITSEPS – Kõrgemat liiki seen, mis kuulub hiina traditsioonilise meditsiini „pärlite kolmikusse“.
Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, ta on tõeline hiina traditsioonilise meditsiini ja farmakoloogia pärl. Korditseps on ühtaegu nii taim kui loom. KORDITSEPS = PIKAEALISUS

KORDITSEPS OÜ oli esimene Fohow toodete maaletooja, sertifitseerimise taotleja. Sõna korditseps eestikeelsena sai meie poolt nimetuse ja esmalt TUNNISTAS RAVIMIAMET mitmed tooted ravimiteks. Läks hulk aega, mil lõpuks ka meie eliksiir sertifikaadi sai… FOHOW Korditsepsi eliksiir on iidse retsepti alusel tänapäevase tehnoloogiaga tehtud looduslik seenpreparaat.

OSAÜHINGU EESMÄRGID
1. Rahva tervise edendamine pikendamaks eluiga ja parandamaks selle kvaliteeti.
2. Teiste tervise edendamise valdkonna esindajate kaasamine, ühistegevuse arendamine ja liikmete ühiste huvide eest seismine.
3. Edendada elanikkonna teadlikkust ja haritust haiguste ennetamiseks ja muredest ülesaamiseks, kutsudes üles muutustele ja dialoogile tervishoiupoliitikas. Pakkuda teadmisi erinevate võimaluste kohta terviseprobleemide lahendamisel, panustada tervisesse turvalisema tuleviku nimel.
4. Koolituste, loengute, ühisürituste organiseerimine.

Koostööd teeme Hiina rahvusvahelise korporatsiooniga FOHOW. Eesti keelde tõlgituna “FÖÖNIKS”. Ülemaailmse tuntuse sai firma seoses olümpiamängudega 2008. Hiina sportlased kasutasid firma Fohow 100 % looduslikke preparaate ja terapeutilisi vöösid lihaste toonuse tõstmiseks, vastupanuvõime tugevdamiseks. Tulemused olid suurepärased. 53 kulda hiinlastele!!!

HIINA IIDSE MEDITSIINI UUSIMAD SAAVUTUSED.

Üle kümne aasta tagasi teostati Hiinas unikaalne üleriigiline projekt – esimesena maailma arengu ajaloos algas uus oluline etapp bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite tööstuses – vedelate kontsentraatide tootmine eriliste seente rakkudest – kiiretoimeline bioimmuunenergia regulaator.

Nende tootmiseks kasutati Idamaades hästi tuntud kõrgkvaliteedilisi söödavaid seeni (eelkõige hiina korditseps, mis kasvab Tiibetis, aga ka reiši ja šiitake), millel on ravivad omadused. Kasutades tänapäevast tehnoloogiat (vaakumkontsentreerimine ja madalatel temperatuuridel seente rakumembraani töötlemine) lubas luua kiiretoimelisi bioloogiliselt aktiivseid toidulisandeid.
Progressiivne elanikkond otsib viimasel ajal aktiivselt alternatiivseid meetodeid organismi tervendamiseks. Ja selles vallas on vaieldamatult esireas Idamaade meditsiin, eelkõige Hiina meditsiin. Tuleb tunnistada fakti, et Idamaade meditsiin oma väga vanade traditsioonidega on õigem, kuna kasutatakse bioloogiliselt aktiivseid lisandeid, mis on ohutud ja reguleerivad inimorganismi süsteemis kõigi organite funktsioone, nendevahelisi sidemeid, modelleerivad immuunsüsteemi olekut ja energeetikat.
Ülimate seente (korditseps, reiši ja aromaatsed seened) rakutuuma sisaldavad vedelad kontsentraadid oma jõu ja eripäraga on sajaprotsendilised süsteemsed preparaadid. Uute preparaatide süsteemne toime väljendub unikaalse koostise tõttu nende kiires toimes inimorganismi kõikide süsteemide töös. Korditsepsi ja teiste ravivate Idamaa seente looduslikku jõudu suurendatakse mitmekordselt originaalse retsepti ja ainulaadse biotehnoloogia abil. Korditsepsi preparaadid – kiirelt toimivad bioimmuunsüsteemi regulaatorid – vaatamata sellele, et nad on toidulisandid, läbisid edukalt kliinilised uuringud sellistes riikides nagu Hiina, USA, Jaapan, Iisrael. Saadi suurepärased tulemused, mis kinnitasid nende raviomadusi erinevate haiguste puhul ja leidis kinnitust ka nende ohutus.

FOHOW preparaatide iseloomulik eripära.

Vaatamata sellele, et turul on saadaval erinevate firmade toodangut Hiinast, mille ravitoimeks on korditseps, on siiski suur vahe firma FOHOW ja teiste firmade toodangu vahel. FOHOW preparaatide tootmiseks on kasutusel unikaalne valem, millele on saadud patent. Neid patente kaitseb riik ja need on hoiul Hiina Toiduainete Instituudis. Firma FOHOW omab mitut patenti tehnoloogiale, mis võimaldab toodete maksimaalset kvaliteeti ja efektiivsust. Need on sellised tehnoloogiad nagu rakutuuma mikrolõhustamine, vaakumkontsentreerimine madalatel temperatuuridel ja loodusliku tooraine külmalt ekstraheerimine vesilahusesse eliksiiride tootmiseks. Tänu sellele tehnoloogiale saavutati 10 korda suurem efektiivsus kui analoogilistel toodetel, mis on valmistatud tavapäraste retseptide ja tehnoloogiaga.
Firma FOHOW eripära seisneb nimelt eliksiiride tootmises, mis ei sisalda piiritust ega konservante. Värskete vedelate ekstraktide tarbimine – see on Hiina traditsioonilise meditsiini eripära. Vedelad ekstraktid hakkavad imenduma juba suus, peaaegu kokkupuuteta seedetrakti fermentidega.
Korditseps on suurepärane immuunsuse modelaator, antibakteriaalne ja viirusevastane vahend.
Traditsioonilise meditsiini valemid ja preparaadid – see on Hiina kullafond.
——————————————————————————————————————–

Firma FOHOW tooted ei sisalda “keemiat” ega hormoone, puuduvad kõrvalnähud.
Soovitatavad pikaaegseks kasutamiseks.
Tooted on sertifitseeritud paljudes Euroopa riikides, samuti Iisrael, Venemaa.
“Korporatsiooni FOHOW tooted – see on parim tänapäeva Idamaades. Seepärast soovitan ravimite asemel lubada oma organismi hellitada tänapäevase võimalusega Idamaade meditsiinist ja tunda kiiret toimet nende toodete tarbimisel.”

Meditsiinidoktor Arkadi Gamperis

Looduslikud tooted

Meil on kõrged standardid toodete osas ning eesmärk pakkuda vaid kõige kõrgema kvaliteediga ravimeid

  • Kõik tooted on kõrge kvaliteediga

  • Toodete valikul tehakse hoolikalt otsuseid, valides alati kõige kvaliteetsemad

  • Korditseps meeskond ei paku tooteid, mille tõhususes ei saa olla kindlad. Soovime oma klientuuri kasvatada jätkusuutliku tootevaliku, hinnastuse ning kvaliteediga.

Tutvu toodetega lähemalt